muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: MŇÁGA A ŽĎORP

7.3.2007 Majáles, oslava krás studentského života, se po roce opět blíží. Nejvýraznější akcí v tomto směru je u nás bezesporu putovní festivalu Český Majáles, který letos na přelomu dubna a května zavítá do deseti měst po celé republice.
11.12.2006 Revival, krst, odovzdávanie platinovej platne a rozlúčka. Druhý ročník zimnej verzie festivalu Žákovic open sa niesol v slávnostnom duchu, no bez zbytočného patosu.
21.11.2006 Občas se stává, že se na jediný večer nahromadí řádka zajímavých koncertů a hudební fanoušci nevědí, čemu dát přednost. Dost možná si takto zítra budou hlavu lámat naši pražští čtenáři.
15.10.2006 Předposlední zářijová středa v pražském Lucerna Music Baru patřila kapele Mňága & Žďorp a jejím fanouškům, kterých se zde sešlo dosti. Stálice českého pop-rocku zde pokřtila nové album...
20.9.2006 Pěknou řádku zajímavých akcí zítra přinesou pražské kluby. Kromě koncertu brazilských hardcoreových Sick Terror a křestů novinek Living Room a Mňágy a žďorp, o nichž jsme již psali, budete moci vyrazit třeba na koncerty brněnských Gulo Čar, Xaviera Baumaxy, nebo legendárních Psích vojáků.
18.9.2006 Právě dnes vydává skupina Mňága a žďorp nové album nesoucí název Dutýalefree. Jeho křest proběhne už ve čtvrtek v pražském Lucerna Music Baru.
4.9.2006 Buty a stejně tak i Žlutý pes, kteří zrovna vydávají nové desky po několikaleté odmlce, patří k nejpopulárnějším českým souborům devadesátých let. Zároveň s Lucií, nebo Mňágou a Žďorp, jejichž hity...
20.8.2006 Desátý ročník festivalu Řev Řevnice se i letos uskuteční během poslední srpnové soboty v areálu lesního divadla v Řevnicích na Berounsku.
9.8.2006 „Pomáhat je pohoda,“ tak zní motto osmého ročníku jednoho z největších severočeských festivalů. Rock For Church(ill) se uskuteční 25. a 26. srpna v areálu Myslivna ve Vroutku u Podbořan.
9.8.2006 Jak bylo na letošním Sázavafestu? Napoví fotky? Tak hurá na pokračování fotoreportáže z letošního ročníku.

41-50 (60) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.