muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: MŇÁGA A ŽĎORP

4.3.2009 Po čase se s nově potvrzenými kapelami přihlásil i festival Colours of Ostrava. Už v prosinci byla avizována účast amerického saxofinosty Maceo Parkera, ke kterému teď do programu přibývají třeba Michael Nyman nebo Asian Dub Foundation.
23.8.2008 Osmý Sázavafest se uskutečnil na přelomu měsíce v Kácově na Kutnohorsku. Ve fotogalerii z něj se objevuje Sean Kingston, The Young Gods, Transglobal Underground, Client a několik domácích kapel.
7.7.2008 Hlavními taháky devátého ročníku jednoho z největších severočeských festivalů budou američtí New York Ska-Jazz Ensemble a britští Atomic Hooligan. Rock for Church(ill) proběhne 22. a 23. srpna jako tradičně v areálu myslivny ve Vroutku u Podbořan.
26.2.2008 Valašskomeziříšská stálice domácí pop-rockové scény – kapela Mňága a Žďorp – na svém čtvrtečním koncertu v pražském Lucerna Music Baru pokřtí své nové album Na stanici polární, které vydala začátkem měsíce.
26.2.2008 Kdysi bývala miláčkem tuzemské hudební kritiky, dnes ji nezřídka dokonce ti samí novináři občas ostřelují z těžkých palebných pozic. I přesto (nebo možná právě proto?), že tahle skupina nikdy zásadněji nevyboči...
26.2.2008 Třinácté album v diskografii vůbec není pro Mňágu & Žďorp nešťastné. Jen je to číslo poněkud vysoké na kapelu, která se za dvacet let od svého vzniku vlastně příliš nezměnila a pro níž debutové...
29.1.2008 Na počátek února naplánovala vydání nového studiového alba valašsko-meziříčská kapela Mňága a Žďorp. Deska nese název Na stanici polární jako stejnojmenný singl, který album předznamenal.
14.6.2007 Beskydské veseléto je název frýdeckomístecké festivalové a koncertní série, v jejíž rámci se v průběhu celého léta uskuteční hned několik žánrově různorodých akcí, a Beskydy Sounds pak název jednoho z jejích nejvýznamějších bodů.
26.3.2007 Britští I AM X vystoupí ve středu 9. května v rámci druhého dne oslav Brněnského Majálesu. Doplní tak již avizovanou trojici zahraničních headlinerů – skupiny Transglobal Underground, Oomph! a Dog Eat Dog.
13.3.2007 Festival Rock for People mění po dvanáctileté českobrodské tradici místo svého konání. Letos premiérově se uskuteční v areálu letiště v Hradci Králové, kde se od 4. do 6. července představí mimo jiné kapely Basement Jaxx a The Hives.

31-40 (60) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.