muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: MŇÁGA A ŽĎORP

19.11.2009 Divadlo Semafor před pár týdny oslavilo své padesátileté fungování a při této příležitosti se mu dostalo i speciálního dárku – kompilace For Semafor, která přináší nestárnoucí songy Jiřího Suchého a Jiřího Šlitra v podání současných interpretů napříč žánrovým spektrem.
12.11.2009 Hudební výprava z Valašského Meziříčí Mňága a Žďorp vystoupá na další metu své dvaadvacetileté hudební kariéry. Ve čtvrtek 19. listopadu natočí v pražském Lucerna Music Baru své první koncertní DVD.
15.9.2009 Ve Valašské Meziříčí je muzikantem asi každý druhý, jinak si nedovedu vysvětlit, že toto nevelké město již nabízí čtvrtou kompilaci ze své hudební scény. A vedle výrazných jmen jako Mňága a Žďorp, Ciment, Markéta Irglová...
25.8.2009 Areál plzeňského pivovaru i centrum západočeské metropole ožije o příštím víkendu dalším ročníkem akce Pilsner Fest. Slavnosti pivovaru i v tomto roce tradičně nabídnou vedle prohlídek pivovaru nebo pivovarského muzea i hudební program, který bude návštěvníkům přístupný zdarma.
4.8.2009 Kácovský Sázavafest na svojom deviatom ročníku priniesol takmer celú českú scénu, doplnenú o jedno veľké a niekoľko menej známych zahraničných mien. Náš fotoreport mapuje piatok a sobotu na čele s Mobym, The Gathering, Die Happy i príšerným Jimmym Somervillom.
20.7.2009 Druhá část fotogalerie z letošních Colours of Ostrava mapuje druhou dvojice festivalových dnů a s ní i koncerty kapel a interpretů jako David Byrne, KTU, Mercury Rev, Maceo Parker, Jon Anderson, Stereo MCs nebo Morcheeba.
25.5.2009 První potvrzené účinkující hlásí také „indiánský“ Trutnov Open Air Music Festival. Navzdory loňské rozlučce a avizovanému stěhování festival zůstane ve svém tradičním areálu Na Bojišti, kde se uskuteční od 20. do 23. srpna.
20.5.2009 Soutěž Sázavafest Battle, kterou pro všechny talentované kapely společně připravil hudební portál Muzikus.cz a letní open-air festival O2 Sázavafest, představuje šestici kapel, které byly v silné konkurenci porotou vybrány do finálového klání.
7.5.2009 Benefiční festival Mezi ploty má před sebou svůj osmnáctý ročník a organizátoři při příležitosti „plnoletosti“ chystají pro letošek retrospektivu toho nejzajímavějšího, co se v jeho historii odehrálo. Akce v průběhu května zavítá opět do tří psychiatrických léčeben.
22.4.2009 Ačkoliv si tak dnes říká leckterá lokální bigbítová tancovačka, majálesy, chcete-li studentské oslavy příchodu jara, bývaly spjaty především s univerzitními městy. A na přelomu dubna a května jich je napříč republikou rozeseta opět celá řada.

21-30 (60) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.