muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: MŇÁGA A ŽĎORP

13.5.2012 Vypsaná fixa se momentálně nachází ve studiu a připravuje následovníka svého úspěšného posledního alba Klenot (psáno pro časopis Muzikus 7/2011, pozn.), ale na intenzitu koncertování kapely tento fakt velký vliv nemá.
2.4.2012 Valašskomeziříčská stálice domácí pop-rockové scény, kapela Mňága a Žďorp, letos slaví pětadvacet let od svého založení. Při té příležitosti vychází dvojdisková kompilace s jejími písněmi tak, jak je k obrazu svému přetvořili a přetočili jiní hudební kolegové.
31.1.2012 Své první hosty odtajňuje také Sázavafest, který se stejně jako v letošním roce uskuteční v Benešově. Dvanáctý ročník festivalu bude probíhat od 2. do 5. srpna.
20.1.2012 Ačkoliv už 14. prosince se na stránkách festivalu Benátská noc objevila zpráva, že za týden bude představen headliner jubilejního 20. ročníku, ani po více jak měsíci se tak zatím nestalo. Nástin přineslo až včerejší liberecké vydání Mladé fronty Dnes.
27.5.2011 Ekologické Hnutí DUHA pořádá na podporu kampaně Velká výzva v sobotu 4. června stejnojmenný festival v parku na pražské Kampě. Vystoupí na něm kapely Mňága a žďorp, Priessnitz, Please the Trees nebo mako!mako.
22.4.2011 Hned dvě majálesové oslavy čekají v nejbližších dnech Ostravu. Hned ve středu 27. dubna nabídne zajímavý koncertní program Majáles Ostravské univerzity a přesně o týden později na něj naváže ještě Majáles Vysoké školy báňské.
17.8.2010 Třiačtyřicátý ročník Vizovického Trnkobraní bude probíhat od pátku do neděle ve Vizovicích. Návštěvníky ani letos nemine příliv slivovice, ostatně akce se koná v areálu likérky Rudolf Jelínek, tradiční soutěž v pojídání švestkových knedlíků, jarmark řemesel, ale ani hudební program.
4.8.2010 Park Boženy Němcové v Karviné na Ostravsku bude od 12. do 14. srpna hostit šestý ročník multikulturního festivalu Dokořán. Ve své hudební části dá tradičně prostor kapelám zavedeným a populárním, tak samo jako kapelám vycházejícím nebo regionálním.
28.3.2010 Kolik kapel dokáže ještě po 23 letech nepřetržité existence vyrukovat se smysluplnou deskou? Ruku na srdce: naprosté minimum. Čest výjimkám, jako je třeba právě Mňága & Žďorp.
21.1.2010 Dva roky po albu Na stanici polární se valašskomeziříčská kapela Mňága a Žďorp dopracovala k novince. Jmenovat se bude Takže dobrý, obsahovat bude dvanáct skladeb a vyjde 10. února.

11-20 (60) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.