muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: MLADÝ BASÁK

14.4.2012 Talentovaný kontrabasista a baskytarista, který si již dokázal získat slušné renomé mezi muzikanty a posluchači. Stylově se pohybuje převážně v jazzové hudbě, ale nemá problém si zahrát prakticky jakýkoliv styl hudby.
17.3.2012  řadách uherskobrodských progresivních rockerů Praetorian působí sympatický baskytarista Honza Grebík. Navzdory svému mládí už disponuje slušnou technikou hry, kterou využívá k vytvoření co nejlepších basových linek ve své kapele.
12.2.2012 Patří k nejvýraznějším postavám nastupující generace basistů. Dlouhou dobu působil jako studiový hráč, ale v poslední době se začal etablovat i jako koncertní baskytarista s různými umělci. Dokáže vkusně zahrát takřka do jakéhokoliv stylu...
16.1.2012 Coby zaskakující basista v kapele Ulzana jsem na pár akcích potkal jim přes společného manažera spřízněnou kapelu Hodně Podně. Pohodová rocková parta s většinovým dámským obsazením mě zaujala na první poslech...
11.1.2012 Radek Pivoda je mladý basista, kterého charakterizuje decentní a úsporná basová linka, kterou se snaží podporovat jak ostatní melodické nástroje, tak sdělení skladby. Konečně, za všechny charakteristiky vypovídá jeho působení v doprovodné kapele Tomáše Kluse...
17.12.2011 Matěj Havlíček je jedním z basistů, kteří mě inspirovali k tomuto seriálu. Dvakrát jsem ho viděl s kapelou JamiroquaiCZ (revival Jamiroquai), kde hrál s velkým přehledem a feelingem, který tato hudba vyžaduje.
18.11.2011 Když jsem před nedávnem psal do Muzikusu profil Lese Claypoola, vzpomněl jsem si na jednoho kroměřížského rodáka, který mi ho tak trochu připomíná. Podobné riffy a groovy...
1.10.2011 Honza Vaníček není na naší scéně zase tak neznámé jméno. Přesto patří k nastupující generaci basových hráčů. Charakterizuje ho nejen technická bravura a erudice, ale i citlivé vedení basové linky a velice energický styl pódiové prezentace.
5.7.2011 O Viktorovi jsem se dozvěděl zhruba před čtyřmi lety od našeho společného známého. Trvalo však ještě zhruba rok a půl, než jsem ho poprvé uviděl hrát. Nicméně to stálo za to.
31.5.2011 Pepu jsem poznal víceméně náhodou. Bubeník z jeho kapely Matro, Roman Sklenář, u nás zaskakoval na jednom koncertu a následně jsme se domluvili i na společném hraní našich kapel v jednom pražském klubu.

45-54 (54) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.