muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: MLADÝ BASÁK

10.1.2016 V současné době velmi uznávaný basista, především na hardrockové scéně, s vytříbenou technikou a rockovým „drajvem“. Také kolega píšící pro Muzikus, který se od tohoto roku začal hudebně zdokonalovat na Berklee College of Music v americkém Bostonu.
28.12.2015 Baskytarista, který se z rodného Tachova dostal do Londýna a ve svých třiadvaceti letech už cestuje po světě s metalovou kapelou Savage Messiah, se kterou na začátku roku předskakovali slavnějším Amon Amarth.
24.11.2015 Při brouzdání po Bandzone jsem objevil zajímavou popovou kapelu Koneckonců z Jilemnice. Vedle zajímavých a pěkných písniček mě na první poslech zaujal i pulsující groove, k němuž přispívá i basista Zbyšek Dvořák.
16.10.2015 Šikovná slovenská baskytaristka, na kterou jsem narazil u výborné fusion kapely Cieľová skupina. Je známá ale i z působení v kapele Channels of Mars nebo u zpěvačky, která si říká Layla.
3.9.2015 Technicky skvěle vybavený baskytarista, jehož už nějakou dobu můžete vídat na českých i moravských podiích.
14.8.2015 Slovenský basista žijící v Brně. V současné době působí především ve funky/r'n'b kapele Carpet Cabinet. Skladbám dodává decentní, přesto nápaditý a pulsující groove.
16.7.2015 Vynikající, především jazzový, kontrabasista, jehož najdete na mnoha nahrávkách od jazzu přes folk až třeba po Gipsy.cz. Jeho swingující a groovující basové linky se vyznačují barevností a variabilitou.
25.6.2015 Slovenská kontrabasistka a baskytaristka, která v současné době žije v Praze a studuje na Konzervatoři Jaroslava Ježka. Přednost dává především muzice, kde je šlapající groove. A také hraje na perkuse v Tokhi & the Groove Army.
29.5.2015 Jeden z nejuznávanějších mladých basistů dnešní doby. Najdete ho především v jazzových a fusion projektech, neomezuje se však jen na tyto styly. Jako kontrabasista si zahrál i v Soho Project britského producenta a saxofonisty Iana Ritchieho.
20.4.2015 Baskytarista kapely Acheron, která se čerstvě stala vítězem talentové soutěže Vysočina hledá talent. Marek je technicky dobře vybavený basista, který svou techniku dále zdokonaluje soukromými hodinami u Vlasty Malého.

1-10 (54) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.