muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: MISSY ELLIOT

25.3.2008 Karel Veselý je jedno z nejvýraznějších jmen nové generace českých hudebních publicistů a jeho články a příspěvky budete nejspíš znát z tiskovin jako jsou Lidové noviny...
24.9.2007 Taneční festivalový obr Creamfields se vrací do České republiky. Domácí zastávka tohoto putovního festivalu by se měla uskutečnit 12. července příštího roku na letišti v Břeclavi.
29.1.2006 Ve středu 8. února budou v americkém Los Angeles předány ceny americké hudební akademie Grammy Awards. Ceremoniál na svém druhém programu odvysílá v přímém přímém přenosu také Česká televize.
9.12.2005 V newyorské City Gotham Hall byly včera veřejně oznámeny nominace na nadcházející 48. Grammy Awards. Po osmi novinacích si odnesli zpěvačka Mariah Carey, r´n´b zpěvák John Legend a raper Kanye West.
24.11.2005 V americkém Los Angeles byly včera večer předány ceny již třiatřicáté American Music Awards. Ty se každoročně udělují interpretům a skupinám, jejichž singly se nejčastěji prodávají a hrají v rádiích a na hudebních televizích.
8.7.2005 Na připravované desce téhle multiplatinové divy zazáří hned několik speciálních hostů. Do hvězdné sebranky patří Mary J. Blige, Ciara, Fat Man Scoop, Mike Jones, Fantasia i Angličan Slick Rick....
9.10.2002 Rapperka MISSY ELLIOTT nahrála z přeživšími dvěma zpěvačkami TLC Tionnou 'T-Boz' Watkinsovou a Rozondou 'Chilli' Thomasovou skladbu, která má býti poctou uhynulé Lise 'LEFT EYE' Lopes. Píseň...

1-7 (7)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.