muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: MIOU-MIOU

3.2.2009 Slovenské vydavateľstvo Slnko Records pokračuje v bohatej nádielke. Po tom, čo minulý rok pod touto značkou vyšlo až osem albumov, sú pripravené na vydanie ďalšie štyri.
21.8.2008 Päť nových štúdiových albumov od Longital, Živých kvetov, NoiseCut, Tu v dome a Sanyland vyjde do konca roka pod jedným z najväčších slovenských nezávislých labelov – Slnko Records.
12.5.2008 Skupina Miou Miou vydává v těchto dnech remastrovanou verzi svého debutového alba La La Grande Finale v licenci pro USA, Kanadu, Mexiko, Austrálii a Asii na chicagském labelu Minty Fresh Records.
24.1.2008 Ve čtvrtek 31. ledna proběhne v pardubickém L-Klubu sedmý ročník benefičního Animalfestu. Na akci vystoupí mimo jiné kapely Khoiba, Miou-Miou, nebo Budoár staré dámy.
6.12.2007 Osemnáste vydanie Videotipov opäť prináša aktuálne klipy z prevažne alternatívnych vôd. Tentoraz okrem The Killers ponúkame: British Sea Power, Cursive, Hot Chip, Miou Miou a speváka Patricka Watsona.
13.11.2007 Pražský klub Rock Café se tuto sobotu stane dějištěm čtvrtého ročníku charitativního festivalu Pozdní sběr, který si klade za cíl finančně podpořit Dětské krizové centrum, zabývající se problematikou týraných, zneužívaných a zanedbávaných dětí.
31.10.2007 Projekt Euroconnections přivedl koncem září do pražského Paláce Akropolis francouzskou kapelu Nouvelle Vague, podpořenou tuzemskými Miou Miou. Zde je malá fotogalerie z koncertu...
25.9.2007 Pánové Marc Collin a Olivier Libaux zavítají se svou skupinou Nouvelle Vague poprvé do České republiky, a to již tento čtvrtek. Stane se tak v rámci cyklu Euroconnections v pražském Paláci Akropolis, kde mimo francouzských hostů vystoupí rovněž domácí kapela Miou Miou.
10.8.2007 Pravidelné večery EuroConnections budou pokračovat v září v pražském Paláci Akropolis koncertem francouzských Nouvelle Vague. Ti tu vystoupí ve čtvrtek 27. září společně s českými Miou Miou.
22.6.2007 Multižánrový svátek hudby, výtvarného umění, filmu a divadla, festival pro židovskou čtvrť v Boskovicích, je za dveřmi. Jeho patnáctý ročník se letos uskuteční ve dnech 19. až 22. července.

1-10 (25) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.