muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: MILOŠ DVOŘÁČEK

25.11.2011 Chystané novinkové album zpěvačky Lenky Dusilové, o němž jsme vás informovali koncem září, získává jasné kontury. Především je jasno o jeho názvu – Baromantika – a rovněž o termínu vydání, který se oproti původním listopadovým plánům posouvá na 12. prosinec.
23.8.2010 Vladimír Václavek opět míří do rockovějšího ramene Dunajské delty. Album Edel představuje synergii dlouholetých i nových spoluhráčů, kdy k bubeníkovi Miloši Dvořáčkovi přibyli dva němečtí hudebníci, kytarista Frieder Zimmermann, který nezapře...
7.9.2008 Ve fotogalerii z druhého dne desátého ročníku mikulovského festivalu Eurotrialog se můžete podívat na záběry z koncertů skupin Swordfishtrombones, Oswald Schneider, 100°C, Budoár staré dámy, Nuck Chorris Gang, nebo třeba z vystoupení Vladimíra Václavka s Milošem Dvořáčkem.
27.6.2008 Letní filmová škola prošla za poslední rok výraznými změnami, nicméně 34. ročník je již v plném proudu příprav. V programu festivalu tak ani letos chybět bohatý hudební program.
6.12.2007 Pojem pesničkárstvo vyvoláva predstavu o zarastenom a zhrbenom chlapíkovi s gitarou, kdesi v rohu zafajčenej krčmy. Tento pojem takisto slúži na pomenovanie akéhokoľvek interpreta, ktorý pochádza z Írska.
21.11.2007 Írsky muzikant Richie Egan alias Jape sa na prelome novembra a decembra objaví v dvoch českých a dvoch slovenských kluboch. Predstaví tam svoje aktuálne EP Jape is Grape.
1.2.2007 Že Oleš – Jörgensmann – Oleš není jen krásně symetrický název pro kapelu, že Haně Hegerové to pořád dobře zpívá a že KOA si obstojně vystačí i bez Zuzany Navarové - o tom všem se budete moct přesvědčit během února, pokud si vyrazíte na koncert do některého z klubů ve Východních Čechách.
2.12.2004 Narodil se v Hradci Králové 18. 3. 1977. Pochází z hudební rodiny. Na bubny hraje od dvanácti let. V roce 1999 se stěhuje do Prahy, kde hraje s různými...

1-8 (8)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.