muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: MILES KANE

17.6.2014 Tretí deň festivalu Orange Warsaw priniesol prvý európsky koncert Outkast po reunione. A okrem neho aj Kasabian, Limp Bizkit, Miles Kane, Jurassic 5 a The 1975.
17.6.2014 Outkast, Lily Allen, Pixies, Florence and The Machine, Prodigy, Limp Bizkit, David Guetta. Trocha absurdný zoznam mien, ktorý možno dokopy nedáva žiaden zmysel. To všetko sa ale vyskytlo na poľskom Orange Warsaw Festivale počas troch dní na futbalovom štadióne.
30.3.2014 Na poľskej festivalovej scéne sa toho veľa deje. Najväčšie festivaly, severný Open'er s varšavským Orange Warsaw sa predbiehajú v menách, zobudili sa aj elektronické festivaly Nowa Muzyka a Free Form. Bohužiaľ, dva festivaly sa aj zrušili.
11.7.2013 Stále více českých fanoušků míří každoročně do rakouského městečka St. Pölten za festivalem Frequency. Ten nedávno přidal na svou soupisku Alkaline Trio, Blumentopf, Milese Kanea, Junip, Groundation nebo Johnnyho Borrella z Razorlight.
4.2.2013 Miles Kane už dávno není frontmanem The Rascals. Miles Kane už nehraje ani s Alexem Turnerem v projektu The Last Shadow Puppets. Miles Kane teď trochu bloudí, hledá sám sebe a optimální umělecký projev.
6.1.2012 Projekt The Last Shadow Puppets Alexa Turnera z Arctic Monkeys a Milesa Kanea (ex-The Rascals) nebol len jednorázovou záležitosťou. Podľa slov druhého menovaného sa kapela vráti, možno ešte tento alebo budúci rok.
21.12.2011 Sheffieldski Arctic Monkeys zverejnili pred pár mesiacmi krátky trailer, vracajúci sa späť k ich domovským koncertom v Don Valley z júna tohto roka. Dnes už je jasné, čo video avizovalo.
31.8.2011 Britpop už není fenoménem jako na konci 20. století, ale díky mladé krvi se z ostrovní scény nevytrácí. Miles Kane hrával už s The Rascals, takže není žádný začátečník, ale novinka Colour of the Trap je jeho sólovým debutem.
19.4.2011 Podobně jako u konkurenční dvojice Rock am Ring a Rock im Park, také v případě festivalů Hurricane a Southside dostává letošní line-up konečné obrysy. Zřejmě posledními z hlavních headlinerů budou američtí rockeři Incubus.

1-9 (9)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.