muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: MIIKE SNOW

31.7.2012 Berlin festival své hlavní trumfy letošního ročníku představil už na jaře. The Killers, Sigur Rós, Franz Ferdinand a mnoho dalších se vystřídají 7. a 8. září na scénách, které vyrostou na bývalém berlínském letišti Tempelhof.
12.7.2012 Rakouský FM4 Frequency Festival pomalu uzavírá letošní line-up. V předchozích týdnech se rozrostl o poslední kapely, navíc se také dočkal prvního nástřelu časového harmonogramu.
15.4.2012 Nejen Open'er, ale i jeho sesterské festivaly Selector a Coke Live, postupně odtajňují své letošní line-upy. Mezi ohlášenými jmény nechybí The Killers, Placebo, The Roots, The Mars Volta, Chase & Status, Magnetic Man nebo Miike Snow.
15.9.2011 Putovní festival Electronic Beats zavítá v polovině příštího měsíce do slovenské metropole. Zatímco například Praha akce pod touto hlavičkou hostí poměrně často, do Bratislavy se vrátí po třech letech.
15.12.2010 Mezi přední představitelé té části world music, která vkusně mísí tradici pouštního blues s prvky populární hudby a elektroniky, bezpochyby patří malijská Amadou & Mariam. Poté, co spolupracovali s Damonem Albarnem, se teď pouští do kompilace remixů.
30.3.2010 Největší německý festival alternativní hudby Melt!, jehož třináctý ročník proběhne od 16. do 18. července v areálu bývalých dolů Ferropolis, odkrývá po jménech jako Massive Attack, DJ Shadow, Four Tet, The xx nebo Foals druhou sérii potvrzených interpretů.

1-6 (6)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.