muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: MIG 21

12.2.2010 Festival Benátská noc se připravuje na svůj 18. ročník a symbolicky 18. února v 18:18, kdy by měl být spuštěn i nový festivalový web, chtějí jeho organizátoři odtajnit i své bližší plány. Už teď je ale venku několik potvrzených kapel.
13.11.2009 Festival Modré dny, který od včerejška až do poloviny prosince probíhá ve Žďáru nad Sázavou, v pondělí přinese koncert proti rasismu. V místním domě kultury se během večera představí kapely Mig 21 a Gulo Čar a zpěváci Michal Hrůza, Petr Bende a Xindl X.
25.5.2009 Od kapely typu Mig 21 člověk něco podobného očekává. Spolupráce klasicky vzdělaných hudebníků s rockery a popaři také není nic nového pod sluncem. Ovšem, to že tahle nahrávka nepřináší nic nečekaného...
7.5.2009 Švédská rap-metalová kapela Clawfinger bude hlavním lákadlem hudebního programu Olomouckého pivního festivalu, který bude probíhat příští týden - od 13. do 17. května – v areálu dostihového závodiště Lazce v Olomouci.
22.4.2009 Ačkoliv si tak dnes říká leckterá lokální bigbítová tancovačka, majálesy, chcete-li studentské oslavy příchodu jara, bývaly spjaty především s univerzitními městy. A na přelomu dubna a května jich je napříč republikou rozeseta opět celá řada.
1.10.2008 Kapela Mig 21 vyráží u příležitosti svého desátého výročí na podzimní koncertní turné, které zahájí již tuto sobotu vystoupením v jabloneckém klubu Woko. Během necelých dvou měsíců zavítá do celkem sedmnácti měst Česka i Slovenska.
1.8.2008 Finské Waltari, belgickou partu Attica, ale i Ivana Mládka, Skyline, Vypsanou fixu, Wohnout, All X, Elektrick Mann a řadu dalších najdete v naší fotogalerii z patnáctého ročníku festivalu Hrachovka, který se konal o minulém víkendu v Hrachovci u Valašského Meziříčí.
5.7.2008 V Hrachovci u Valašského Meziříčí se o posledním červencovém víkendu uskuteční již patnáctý ročník festivalu Hrachovka. Během dvoudenního programu se na něm představí okolo pěti desítek interpretů z Česka i ze zahraničí, jimž budou vévodit kapely Napalm Death a Waltari.
4.3.2008 Přestože festival Rock for People na potvrzení hlavních hvězd letošního ročníku, který se v areálu bývalého královéhradeckého letiště uskuteční od 3. do 5. července, stále ještě čeká, první úlomky z dramaturgie už jeho pořadatelé přesto prozradili.
31.12.2007 Při svém předvánočním turné nevynechala kapela Mig 21 opět ani brněnskou zastávku. Zde je fotogalerie z koncertu v klubu Fléda.

31-40 (66) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.