muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: MIG 21

26.6.2014 Již v pátek 27. a sobotu 28. června se uskuteční v Přeštěnici u Milevska 14. ročník open airového festivalu Open Air Musicfest Přeštěnice. Tak jako každý rok, i letos na něm dostanou příležitost kapely, které byly úspěšné v soutěžích Skutečná liga, Šance Muzikus a Expedice Přeštěnice.
25.4.2013 Devátý ročník Pražského Majálesu se uskuteční 30. dubna v areálu parku Stromovka v Holešovicích. Hudební vystoupení budou probíhat na šesti pódiích, přičemž hned na dvou z nich se představí pouze mladé začínající kapely.
20.11.2012 Pražské radio City startuje od listopadu s hudební novinkou ve vysílání. Každý měsíc se mohou posluchači těšit na speciální živě odehraný akustický krátký koncert s nejlepšími českými a slovenskými muzikanty.
15.9.2012 Pomíjíme-li bestofku a živák, s novým albem se Mig 21 naposledy předvedli před osmi lety. Pokud jde ale o koncertování, v tom Jiří Macháček a spol. nepolevují a za necelý měsíc zahajují podzimní turné.
15.8.2012 Podhradí Okoře v sobotu ožije dalším ročníkem stejnojmenného festivalu. Program sází jako obvykle na provařená jména z tuzemské popové scény.
14.7.2012 Ani letos nechybí na festivalové mapě série Hrady CZ, která stejně jako v loňském roce zasáhne osm letních víkendů a osm historických hradů. Už o tomto víkendu celý projekt startuje na Točníku.
27.6.2012 V areálu holešovského zámku proběhl druhý ročník festivalu Holešovská regata. Příjemné počasí podtrhlo skvělou atmosféru festivalu. Podívejte se, v jakém duchu se nesl a čím překvapil návštěvníky. Vystoupili třeba Tomáš Klus, Čechomor, Mňága a žďorp nebo Mig 21.
11.6.2012 V areálu zámku v Holešově proběhne dne 23. června druhý ročník festivalu Holešovská regata. Vystoupí například Čechomor, Mňága a Žďorp, Tomáš Klus i MIG 21. Těšit se můžete i na pestrý doprovodný program.

1-10 (66) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.