muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: MIDI LIDI

23.7.2008 Kým príde na rad zhodnotenie tohtoročnej Pohody slovami, pripomenieme si prvý deň najväčšieho slovenského festivalu obrazom. Objavujú sa tu mená ako Fatboy Slim, UNKLE, Gossip, Matthew Herbert, Tinariwen, The Subways ale aj niekoľko domácich interpretov.
5.7.2008 V Hrachovci u Valašského Meziříčí se o posledním červencovém víkendu uskuteční již patnáctý ročník festivalu Hrachovka. Během dvoudenního programu se na něm představí okolo pěti desítek interpretů z Česka i ze zahraničí, jimž budou vévodit kapely Napalm Death a Waltari.
27.6.2008 Letní filmová škola prošla za poslední rok výraznými změnami, nicméně 34. ročník je již v plném proudu příprav. V programu festivalu tak ani letos chybět bohatý hudební program.
17.6.2008 Nezaintersovaní ľudia v Bratislave hovoria, že Wilsonic je techno festival. Takisto volajú v noci na políciu, lebo nemôžu kvôli hluku spať. To sú len niektoré prekážky festivalu sídliaceho v centre mesta, ktoré je kultúrne nezrelé.
16.5.2008 Tyršovo nábřeží v Bratislavě se 6.a 7. června stane dějištěm dalšího ročníku festivalu Wilsonic, který spojuje svět koncertů s atmosférou klubů a tanečních party a prezentuje aktuální trendy z oblasti advanced, urban & electronic music.
6.5.2008 Projekt Ventolin a skupiny Midi Lidi a Bullerbyne se 16. dubna představily v brněnském klubu Fléda. My jsme byli u toho a z koncertu vám nyní přinášíme fotogalerii.
7.4.2008 Už 18. apríla sa v bratislavskom PKO uskutoční tretie pokračovanie akcie micro.Wilsonic, menšieho brata letného festivalu Wilsonic, ktorý prináša koncerty súčasnej advanced, urban & electronic music.
31.12.2007 Ve čtvrtek 20. prosince se ve Velkém sále Paláce Akropolis pořádal další díl série EuroConnections. Netřeba tuto zavedenou akci představovat blíže, ale ve zkratce: česká kapela uvádí zahraničního hosta. A přesně podle této poučky to ve čtvrtek také vypadalo na pódiu.
26.12.2007 Po zahraničních singlech a domácích objevech je čas postoupit dál. Tentokrát rekapitulujeme, které z letošních hudebních akcí nás zaujaly nebo ze kterých si odnášíme vzpomínky. Je evidentní, že máme rádi pohodu, Pohodu...
25.12.2007 Ano, i nějaké ty hudební objevy se v letošním roce pokusily rozvířit domácí scénu. A právě na takové se dnes v rámci našeho rekapitulačního seriálu zaměříme...

61-70 (84) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.