muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: MIDI LIDI

30.10.2009 Elektronická trojice Midi Lidi vydá 17. listopadu své druhé album Hastrmans, Tatrmans & Bubáks. Novinka nabídne 17 skladeb, které formace nahrála v improvizovaném studiu na kopcích u Rožnova pod Radhoštěm, a bude k dostání ve formě CD nebo dvou vinylů.
3.7.2009 Po třech úspěšných deskách a sérii našláplých koncertů – před nedávnem například na bratislavském Wilsonicu – si kritiky ceněné kanadské trio vzalo jako další cíl Prahu: v úterý 4. srpna zahřejí svým elektro-popem pražský klub Roxy.
10.6.2009 Pestrý hudební program slibuje letošní ročník festivalu Untied Islands of Prague, který bude probíhat příští týden v centru Prahy. Zahájí jej čtvrteční klubová noc a vyvrcholí v pátek a sobotu programem na Střeleckém ostrově a v jeho okolí. A také tentokrát návštěvníkům nabídne vstup zdarma.
22.4.2009 Ačkoliv si tak dnes říká leckterá lokální bigbítová tancovačka, majálesy, chcete-li studentské oslavy příchodu jara, bývaly spjaty především s univerzitními městy. A na přelomu dubna a května jich je napříč republikou rozeseta opět celá řada.
14.4.2009 Dva poslední večery tohoto měsíce stráví původně australská kapela Pivot koncertováním v České republice. Nejprve se představí 29. dubna na dalším vydání akce Itch My Hahaha v brněnském klubu Fléda a o den později zahraje v rámci koncertní série Bohemian Like You v pražském Klubu 007 Strahov.
29.8.2008 V sobotu 6. září se na ústeckém hradě Střekov bude již posedmé konat festival Střekovská mumie. Akce, jejíž renomé za dobu své existence překročilo hranice severočeské oblasti, nabídne aktuální hudební trendy, převážně z ranku elektronické hudby.
24.8.2008 V Karviné na Ostravsku se v polovině měsíce uskutečnil multikulturní festival Dokořán. Prostřednictvím naší galerie můžete nahlédnout na koncerty skupin Fast Food Orchestra, Charlie Straight, The Swan Bride, Midi Lidi, ale i na některá z divadelních představení.
22.8.2008 Uherskohradišťská Letní filmová škola neopomenula ani v letošním roce doprovodný hudební program. Představil se Francouz Erik Truffaz, němečtí Di Grine Kuzine, slovenští Longital, ale i domácí kapely jako Please the Trees, OTK, Sunflower Caravan nebo Midi Lidi.
22.8.2008 Pohoda 2008 byla ještě méně založena na statusu opravdové hvězdy nežli předchozí ročníky. Největší star byl Václav Havel a Joan Baez, dále pak o generaci mladší Fatboy Slim či Editors. Hlavní penzum práce obstarali v Trenčíně mladí, neklidní a někdy i trochu talentovaní.
1.8.2008 Finské Waltari, belgickou partu Attica, ale i Ivana Mládka, Skyline, Vypsanou fixu, Wohnout, All X, Elektrick Mann a řadu dalších najdete v naší fotogalerii z patnáctého ročníku festivalu Hrachovka, který se konal o minulém víkendu v Hrachovci u Valašského Meziříčí.

51-60 (84) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.