muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: MIDI LIDI

11.8.2011 Festival Easthetic je menší festival, taký, akých sa počas leta koná nespočetne. Jeho line up je však pozoruhodne vkusne zostavený výber domácej a českej alternatívnej hudby. Jeho najväčším špecifikom je však samotné miesto konania.
3.8.2011 Začiatkom augusta ožije východ Slovenska mladým hudobným festivalom. Druhý ročník Eastheticu prinesie napríklad Dubioza Kolektiv, no line up sa sústredí predovšetkým na zástupcov domácej scény.
7.7.2011 V Litoměřicích se již po sedmnácté uskutečnil festival Litoměřický kořen. V naší fotogalerii si můžete prohlédnout jeho dvoudenní průběh, kdy se na pódiích mimo jiné vystřídaly kapely DVA, Midi Lidi, Mariahillf, Dos Hermanos a další.
24.6.2011 Do věku dospělosti letos dozrává klatovský festival Šumava Rocks. Jeho osmnáctý ročník proběhne v sobotu v areálu místního ostrova Santos na břehu Otavy
2.5.2011 Už tento pátek vyvrcholí oslavy studentů našich metropolitních univerzit. Pražský majáles proběhne i letos v parku Stromovka a nabídne bohatý hudební program na třech scénách.
23.4.2011 Ani Brnu se nevyhnou oslavy studentského majálesu. Hlavní program se odehraje v pátek 29. dubna ve Sportovním areálu Hněvkovského v Komárově. O den dříve se na koupališti Riviera uskuteční také „konkurenční“ Čarodějáles.
11.3.2011 Není přesně známo, kdy si člověk poprvé uvědomil, že jeho životní prožitky jsou intenzivnější, když je doprovází hudba, a začal si hvízdat nebo pobrukovat. Je však přesně známo, kdy se tak stalo ve spojitosti s filmovým plátnem. Od té doby hrají ve filmu jednu z hlavních rolí noty.
28.2.2011 Populární newyorští post-punkeři Interpol jsou potvrzeni coby headlineři druhého ročníku Grape Festivalu, který se uskuteční 12. a 13. srpna na letišti ve slovenských Piešťanech. Kapela se zde zastaví během festivalového turné ke své loňské eponymní desce.
13.12.2010 S odhalováním účinkujících a předprodejem vstupenek začíná také slovenský Grape Festival, který 12. a 13. srpna naváže na svůj letošní debut s Röyksopp, The Subway, Parov Stelar Bandem nebo Robots in Disguise.
21.11.2010 Koncert pre všímavých je nielen oslavou 17. novembra, ale aj vlastne menšou zimnou verziou festivalu Pohoda. S tou výnimkou, že sa nehrá vonku a cez víkend za pekného počasia, ale v bratislavskom PKO a že program tvoria iba slovenskí a českí interpreti.

31-40 (84) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.