muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: MIDI LIDI

6.6.2012 Po brněnském elektronickém triu Midi Lidi prostě nemůžete chtít žádné duchaplné a hloubavé video, jehož sledování vám odhalí hluboké životní pravdy. Midi lidi jsou tu, aby všechno aspoň trochu postavili na hlavu. A po nejnovější desce Operace "Kindigo!" to platí zvlášť.
10.5.2012 Série studentských majálesů se tento pátek zastaví v Brně. Program v jihomoravské metropoli nabídne tradiční průvod a koncerty české a slovenské hudební špičky. Pořadatelé hlásí obrovský zájem, který akci s předstihem vyprodal.
2.5.2012 Park Stromovka v pátek ožije dalším ročníkem Pražského majálesu. Na čtyřech koncertních scénách se během odpoledne a večera vystřídají přes dvě desítky populárních kapel z Česka i Slovenska, pátá stage bude patřit DJům.
2.5.2012 Ani jihočeská metropole není ochuzena o svůj tradiční majáles. Hlavní hudební program bude probíhat v pátek a sobotu na Sokolském ostrově, kde vyrostou dvě scény.
20.4.2012 Sezóna tradičních vysokoškolských oslav začíná. Jedny z prvních letošních koncertů pod širým nebem si budou moci užít (nejen) studenti z Hradce Králové. Šestý ročník Hradeckého majálesu proběhne 27. dubna v Šimkových sadech.
16.1.2012 V letošním roce budou vyhlášeny hned dvě nové hudební ceny, které si dle svých iniciátorů kladou za cíl vymezit se vůči líbivé muzice pro masy a ocenit hudbu s vyššími uměleckými ambicemi. Kromě cen Vinyla jde také o cenu Apollo, jejíž vítěz bude vyhlášen již tento čtvrtek.
17.12.2011 Známá brněnská kapela Midi Lidi zavítala prvně po obměně sestavy na Flédu, kde představila již své třetí album Operace "Kindigo!". Přibrala s sebou oblíbené Puding pani Elvisovej a Voodooyoudoo.
28.9.2011 Do 30. září sice ještě zbývá pár dní, ale na poslech Operace Kindigo!, třetí studiové desky elektronických Midi Lidí, není třeba čekat dál. Zdá se, že album bude účinnou obranou proti podzimnímu mrholení, mlhám a chmurným stavům mysli.
28.9.2011 Český národ projevuje svou hrdost jen ve výjimečných případech, z nichž se naprostá většina překrývá s výhradně úspěšným koncem sportovních akcí. Přitom je celá řada důvodů, proč být na tuzemské rodáky náležitě pyšný.
2.9.2011 Elektronické trio Midi Lidi fanoušky už zanedlouho pobaví novou deskou. Po debutu Čekání na robota (2007) a dvojce Hastrmans, Tatrmans & Bubáks (2009) teď na scénu přichází Operace „Kindigo!“.

21-30 (84) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.