muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: MICK JAGGER

17.6.2013 V hudebním světě se v současnosti hlásí o slovo okurková sezóna, a tak není od věci se čas od času pobavit nad zprávou veskrze bulvárního charakteru. Jednou z nich může být informace o prodeji vlasů Micka Jaggera.
16.3.2012 I když to nikdy nebylo oficiálně oznámeno, tak všechny náznaky směřovaly k tomu, že k padesátiletému výročí od svého vzniku The Rolling Stones pojedou obří turné. Jenže plánovaná koncertní šňůra se minimálně o rok posouvá.
16.8.2011 Ambiciózní projekt Micka Jaggera s názvem SuperHeavy se kvapem blíží k vydání debutového alba. Je tedy už nejvyšší čas představit z netrpělivě očekávané novinky videoklip k prvnímu singlu Miracle Worker.
24.5.2011 Frontman The Rolling Stones Mick Jagger oznámil, že světlo světa spatřila nová superskupina Super Heavy. Superlativy jsou tentokrát opravdu na místě, protože ji tvoří opravdu hvězdná jména.
14.2.2008 Vydávat výběr ze čtyř sólových desek Micka Jaggera není taková kravina, jak se možná zda na první pohled. Přinejmenším kvůli faktu, že kompilace je sestavená opravdu odborně s ohledem...
15.8.2007 Spevák The Rolling Stones Mick Jagger vydá začiatkom októbra výber toho najlepšieho z jeho sólovej tvorby, nazvaný jednoducho – The Very Best of Mick Jagger.
15.8.2006 The Rolling Stones byli nuceni náhle zrušit svůj včerejší koncert ve španělském městě Valladolid. Důvodem byla hlasová indispozice zpěváka Micka Jaggera.
8.4.2006 Vůbec poprvé ve své více než čtyřicet let trvající kariéře dnes skupina Rolling Stones vystoupí v Číně. Snad každý by se tak udivil, kdyby čínské úřady vše ponechaly bez cenzury.
14.2.2006 Jak jsme vás již před časem informovali, skupina The Rolling Stones odehraje na pláži Copacabana v brazilském Rio de Janeiru speciální koncert pro dva miliony svých fanoušků. Celá akce se uskuteční již tuto sobotu a tak není divu, že přípravy jsou v plném proudu.
14.12.2005 Ač se to zdá býti neuvěřitelné, skupina Rolling Stones v únoru vystoupí na velkolepém koncertu před 1,5 milionem fanoušků.

1-10 (16) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.