muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: MICHAL PROKOP

2.5.2015 Valašský špalíček letos, zdá se, nebude příliš experimentovat, naopak se vrací ke kořenům. Na třiatřicátém ročníku tohoto městského festivalu vystoupí David Evans, propagátor mississippského blues. Přijedou také The Pretty Things.
29.4.2013 Nový areál, nové scény, program po desiatej večer i niekoľko prvých mien. To všetko prezradil festival United Islands pred svojim jubilejným desiatym ročníkom, ktorý sa v Prahe uskutoční 21. a 22. júna.
12.11.2012 Už ve čtvrtek 15. listopadu bude v Šumperku zahájen 17. ročníku festivalu Blues Alive. Největší tuzemská přehlídka bluesové hudby se letos může pochlubit několika hvězdami nejen tohoto žánru.
20.10.2012 Co se děje u Michala Prokopa a jeho kapely Framus Five? Šest let poté, co mu vyšla deska Poprvé naposledy, se schyluje k vydání novinky. Ta ponese název Sto roků na cestě a k dostání bude od 30. října. My si ale dneska zavzpomínáme na 80. léta a klasickou Kolej Yesterday.
18.10.2012 Po zhruba šesti letech se s novým albem vrací zpěvák Michal Prokop a jeho kapela Framus Five. Jmenovat se bude Sto roků na cestě, vyjde 30. října a nabídne dvanáct skladeb.
28.7.2012 Označit Michala Máku za člověka, který poznal český hudební průmysl ze všech jeho stránek a zakoutí, je asi ten nejvýstižnější způsob, jak ho charakterizovat. Začínal v 90. letech jako DJ na Radiu 1 a později na Radiu City, až postupně přešel na „druhou stranu barikády“...
28.5.2012 Že hlavními headlinery festivalu Trutnov Open Air budou američtí Korn, to už se ví delší dobu. S blížícím se létem však pořadatelé postupně odkrývají další kapely, které do Krkonoš mezi 16. a 19. srpnem zavítají.

1-10 (39) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.