muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: MICHAL PAVLÍČEK

25.02. „Do Stromboli jsem dal tu část své duše, kterou jsem předtím moc neventiloval. Ve Výběru to nešlo. Byl tatrmanská...
31.10.2020 „Měl jsem vždycky ve zvyku psát pro někoho konkrétního. Představoval jsem si ho co do jeho rozsahu, výrazu a pro Kamila se mi dělalo úžasně. Já bych si přál takhle zpívat,...
13.3.2015 Dodnes si pamatuji, jak na mne zapůsobila kytara na albu Rány Zuzany Michnové, kde Michal Pavlíček navíc vlastně natočil všechny nástrojové party kromě bicích, dodnes si vybavuji své nadšení nad tím, že je na naší scéně osobnost, která výrazně používá kytarové syntezátory...
31.10.2014 Velký vánoční výroční koncert kapely Stromboli se kvapem blíží. Nezbývalo než zajet za Michalem Pavlíčkem na Klobouček, kde se vaří nová deska Stromboli a děje vše podstatné.
9.4.2013 Shutdown Michal Pavlíček chystal – a podle dostupných vyjádření dodnes vnímá – jako definující opus formace, jejíž památné eponymní dvojalbum od takového označení přece jen vzdaluje (i když to by bylo na delší debatu) jeho rozvolněné uspořádání. Historie ale mínila jinak.
30.8.2012 I čtvrtstoletí od původního vydání Pavlíčkovy sólovky „skryté“ za volné sdružení přátel Stromboli bublá pod povrchem pestrého a přesto přirozeně působícího dvojalba protagonistova nespoutaná kreativita.
28.6.2012 Okolo Třeboně, tak zní název tradičního multikulturního festivalu, jehož letošní ročník bude probíhat od pátku do neděle na různých místech v - jak ostatně už sám název napodívá - Třeboni.
17.4.2012 Minulý týden oznámila skupina Pražský výběr svůj návrat v klasické sestavě, na dnešní tiskové konferenci pak prozradila, z čí iniciativy se dala znovu dohromady. Známy jsou také první termíny a místa, kde se sestava představí v rámci svého podzimního turné.
12.4.2012 Kapele Pražský výběr se zřejmě podařilo zažehnat přes pět let se táhnoucí vzájemné spory, které vyeskalovaly vydáním alba Michaela Kocába, Kraudiuse Kryšpína a nových spoluhráčů pod hlavičkou Pražský výběr II.
24.11.2011 Už podruhé během letošního roku zavítal do Brna kytarista Michal Pavlíček, aby představil svoji poslední desku Srdeční záležitosti. Včerejší vystoupení slibovalo oproti tomu únorovému trochu jiný zážitek

1-10 (57) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.