muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: MICHAL HRŮZA

21.7.2015 Čtrnáctý ročník Colours of Ostrava je úspěšně za námi. V první části fotogalerie se podívejte na průběh, atmosféru i interprety z prvních dvou festivalových dnů.
2.3.2014 Sázavafest, který se letos opět uskuteční v zámeckém parku ve Světlé nad Sázavou, bude ve znamení elektroswingu, vystoupí formace Bart and Baker a Klischée, své zastoupení však budou mít i stálice české hudební scény.
10.10.2012 Pop-rockový zpěvák Michal Hrůza zahájí příští čtvrtek v brněnském klubu Metro své podzimní turné. Se svou Kapelou Hrůzy bude tuzemskými městy brázdit až do Vánoc a odehraje osmnáct koncertů.
15.8.2012 Podhradí Okoře v sobotu ožije dalším ročníkem stejnojmenného festivalu. Program sází jako obvykle na provařená jména z tuzemské popové scény.
20.4.2012 Pop-rockový zpěvák Michal Hrůza v těchto dnech vydává nové album Noc, první část chystaného konceptu Noc a Den. Album produkoval Aleš Zenkl, autorsky se na něm vedle Hrůzy podíleli Xindl X nebo Niceland.
4.5.2011 Festival Mezi ploty letos slaví 20. výročí. Oproti předešlým rokům se pořadatelé rozhodli vypustit jeho dobřanskou a brněnskou část a jak sami říkají, veškeré úsilí věnují velkým oslavám v Praze. Ty vypuknou 28. a 29. května v areálu bohnické psychiatrické léčebny.
25.3.2011 Už příští sobotu se v pražském Kulturním centru Vltavská uskuteční Jarní Sázavafest, tradiční klubová odnož letního festivalu. O další zahraniční jméno se rozrostl i line-up letního Sázavafestu, ke kterému navíc stále probíhá talentová soutěž mladých kapel.
21.10.2010 Michal Hrůza & Kapela Hrůzy se po roce vracejí, jak jim velí podzimní tradice, na pódium pražského Lucerna Music Baru. Zahrají zde v úterý 2.listopadu od 21:00.
5.8.2010 Na příští víkend připadají hned dva tradiční valašské festivaly. V pátek 13. srpna se v amfiteátru Na Stráni ve Valašském muzeu v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm uskuteční jedenadvacátý ročník Valašského Folkrockování a o den později v nedalekém Hrachovci u Valašského Meziříčí sedmnáctý ročník festivalu Hrachovka.
27.4.2010 Letošní jarní „Napořád Tour“ Michala Hrůzy a Kapely Hrůzy má za sebou již jedenáct zastávek. Poslední koncerty turné, které se blíží ke svému závěru, mají fanoušci šanci vidět už jen 30.4. v Aši a 13.5. v Praze.

1-10 (32) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.