muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: MICHAL HORÁČEK

16.9.2009 O tom, že hudebník a skladatel Michal Horáček připravuje na 22. října do pražské Státní opery premiéru svého ambiciózního scénického projektu Kudykam, bylo napsáno mnoho. Mezi aktuality ovšem patří informace o albové verzi projektu.
24.3.2009 Hlavní hvězdou devátého ročníku festivalu Sázavafest, který bude probíhat od 30. července do 2. srpna ve středočeském Kácově, bude americký elektronický producent a zpěvák Moby.
22.3.2009 Doslova ve znamení skupiny Kryštof se neslo včerejší vyhlášení cen Akademie populární hudby Anděl za loňský rok v Top Hotelu Praha. Nejenže byl její frontman Richard Krajčo moderátorem večera a kapela zde představila svou novou skladbu, z večera si také odnesla dvě ceny.
4.3.2009 Je to zvláštní, recenzovat desku člověka, který na desce nezazpíval, nesložil a nenahrál ani notu. I to je důkaz Horáčkovy jedinečnosti, který si už jako textař vydobyl takovou pozici, že o poctu zhudebnit jeho texty...
4.1.2009 Renomovaný i diskutovaný textař Michal Horáček pracuje v současnosti na nejrozsáhlejším opusu své dosavadní kariéry. Společně s Petrem Hapkou, s nímž v lednu oslaví už čtvrt století spolupráce, připravuje na 22. října do Státní opery premiéru rozsáhlého scénického díla.
22.12.2008 Michal Horáček tentokrát rozdal své texty několika skladatelům a ze všech skladeb, které vznikly, si nakonec několik vybral a dal je nazpívat sedmi známým a méně známým zpěvačkám...
20.1.2007 Ať si někdo říká, že tyto dva panové produkují citové dojáky pro nešťastně zamilované či opuštěné paničky v domácnosti. I kdyby by to byla z poloviny pravda, nic to nemění na skutečnosti...
27.11.2006 Iniciály H+H jsou již léta v naší populární hudbě zavedenou značku a symbol nejvyšší kvality. Petr Hapka a Michal Horáček vydávají v pořadí již páté společné album s názvem Strážce plamene...
1.11.2006 Nové album Strážce plamene z dílny autorské dvojice Petr Hapka a Michal Horáček bude týden před svým vydáním na klasickém CD v prodeji prostřednictvím internetového download portálu i-legalne.cz.
16.10.2006 Autorská dvojice Petr Hapka a Michal Horáček přichází po pěti letech s novým albem nazvaným Strážce plamene. Na trhu se objeví 20. listopadu.
Úvodním singlem z desky byl zvolen duet Jaromíra Nohavici a Jany Kirschner První noc v novém bytě.

12-21 (21) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.