muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: MICHAL HORÁČEK

30.11.2012 V pražské Státní opeře se v říjnu uskutečnila dvojice koncertů uspořádaných k šedesátinám Michala Horáčka. Zazněly na nich písně s texty oslavence v netradičních podáních i aranžích. Brzy, 10. prosince, jejich výběr vychází na dvojCD.
8.2.2012 Michalu Horáčkovi bývá leckdy podsouváno narcistní velikášství a při pohledu na unikátní kolekci, na níž se prominenti popové scény ujali osmi variací téže písně, ten pocit ještě zesílí.
23.11.2011 O projektu Tante cose da veder Petra Hapky, Michala Horáčka a Ondřeje Brzobohatého informovalo vydavatelství Sony Music už v průběhu loňského léta, přičemž k vydání mělo dojít tehdy v říjnu. Zem se ale slehla a teprve nyní, po více jak roce, se dostává na pulty obchodů.
22.4.2011 První výběr dua Hapka & Horáček přichází po šesti albech a třiadvacetileté spolupráci. Je skutečně reprezentativní a hodně obsáhlý, neboť obsahuje šestatřicet skladeb v remasterované podobě...
2.9.2010 Unikátní hudební projekt Michala Horáčka „Ohrožený druh“ v koncertním provedení vstupuje do své třetí sezóny. Tentokrát s novou scénou, novou dramaturgií a hlavně s Michalem Horáčkem osobně - v roli průvodce večera.
16.8.2010 K neobvyklému kroku se odhodlala autorská dvojice Petr Hapka a Michal Horáček. Jejich nové album totiž přinese jen jednu jedinou píseň, a to v osmi různých interpretacích.
16.8.2010 Osm verzí jedné písně v instrumentálních úpravách Ondřeje Brzobohatého v podání Vojtěcha Dyka, Jaromíra Nohavici, Dana Bárty, Kataríny Knechtové, Karla Gotta, Jury Pavlici, Jiřího Suchého a Richarda Müllera.
1.8.2010 Desáté jubileum letos oslaví festival Sázavafest, který proběhne od 5. do 7. srpna v Kácově. Mezi hlavní tahouny se zařadí finští rockoví kabaretiéři Leningrad Cowboys, američtí nu-metalisté Papa Roach, balkánská dechovka Boban i Marko Markovic Orkestar ze Srbska, ale taky náš rodák Ivan Král.
4.4.2010 Desátý ročník Sázavafestu, který se uskuteční od 5. do 7. srpna v Kácově, zatím ještě tají své headlinery, ale odkrývá alespoň sérii prvních potvrzených kapel včetně několika zahraničních.
19.12.2009 Nový počin Petra Hapky a Michala Horáčka, „soundtrack k lyrikálu“ Kudykam, sice vychází pod hlavičkou H&H, ale protože autorský rukopis této dvojice už je natolik čitelný a „očekávatelný“, album vás těžko něčím překvapí...

1-10 (21) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.