přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: MICHAL DAVID

26.10.2012 Nejúspěšnější hity a balady v klasickém hávu, obohacené o aranžmá symfonického orchestru, ještě výrazněji odhalují nezaměnitelný interpretační, producentský a autorský potencionál hitmakera a držitele řady cen od Slavíka až po TýTý...
19.9.2012 Máme narozeniny! Už rok vám den co den přinášíme Song dne. Zapomněli jsme jenom čtyřikrát, což je výborná statistika, ani my sami tomu nemůžeme uvěřit. A to se oslaví!
29.12.2011 Jak jsme informovali už v průběhu října, televize Nova a Markíza na jaře společně uvedou další vyhledávací reality show. Pochází z Nizozemí, kde byla premiérově uvedena loni pod názvem The Voice.
21.12.2011 Jak se k vám již zřejmě doneslo, ode dneška do pátku je vyhlášen státní smutek k uctění památky zesnulého Václava Havla. Pokud se této v době chystáte na koncert, doporučujeme si předem ověřit, zdali nedochází ke změnám v programu či jeho úplnému zrušení.
26.11.2011 Popáté v řadě přináší anketa Český slavík shodné výsledky, alespoň tedy co se vítězů hlavních kategorií týče. Zpěvákům kraluje Karel Gott, pro kterého jde celkově už o sedmatřicáté vítězství, zpěvačkám vévodí Lucie Bílá a skupinám Kabát.
30.8.2011 Ahoj, tady Michal David. Chceš se stát součástí mojí životní Megatour? Tak vem svojí lásku, kámoše, kámošku nebo rovnou celou rodinu a rozjeď to se mnou na exklusivní show roku.
1.6.2011 Není festival jako festival. Důkazem budiž třeba Festival italsko-českého přátelství - akce, která se chystá na zítřejší odpoledne a večer na pražské Staroměstské náměstí.
27.9.2010 Pražské rádio Kiss 98 oslaví tuto sobotu, 2. října, své 18. výročí. Narozeninová párty proběhne v klubu Kostel sv. Michael u Staroměstského náměstí. V průběhu večera se představí hitmaker Michal David nebo vítěz soutěže Česko-Slovenské Superstar Martin Chodúr.
31.5.2010 7.6.2010 vychází speciální box 2CD + DVDnejvětších hitů Michala Davida u příležitosti jeho padesátých narozenin. Kompilace je trefně pojmenovaná "50".
31.12.2009 Zájem o nestárnoucí trojici Maxim Turbulenc ani v tomto roce nepolevil, právě naopak. Skupina na velkolepém koncertu v pražské Lucerně oslavila obdivuhodné patnácté výročí a na sklonku roku dokonce odehrála slavnostní premiéru svého vlastního divadelního představení.

1-10 (22) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.