muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: MICHAEL JACKSON

20.5.2014 „Král popu je mrtev, ať žije král,“ dalo by se zvolat po předvčerejším televizním přenosu z předávání Billboard Music Awards. Michael Jackson, před pěti lety tragicky zesnulý popový mistr, na nich totiž ožil skrze vpravdě reálný trojrozměrný hologram.
5.4.2014 Michael Jackson žije i po smrti. Nebo alespoň jeho skladby, a nejen ty již známé. Label Epic Records vydá 12. května album Xscape, které bude obsahovat osm dříve nezveřejněných Jacksonových písní v produkci Timbalanda.
4.7.2013 Fanoušci francouzských Daft Punk, kteří by si rádi hráli se svými idoly v pokojíčku, mohou jásat. Duo, které v současnosti vládne hitparádám se svým singlem Get Lucky, totiž připravuje vlastní figurky.
30.10.2012 Když 25. června 2009 zemřel král popu, celý svět začal okázale truchlit, přestože ještě nedlouho před tím byl Michael Jackson zmiňován nejčastěji v souvislosti s jeho údajnou pedofilií. Tato změna v postojích veřejnosti byla tak nápadná, že inspirovala...
1.10.2012 Možná že právě v souvislosti s kapelou Neruda, kde Matěj Ruppert zpívá úplně jinou hudbu, než na jakou jste od něj zvyklí s Monkey Business, jste si kladli otázku, co má Matěj doopravdy rád za muziku.
14.11.2011 Letošní dvacáté výročí úmrtí Freddieho Mercuryho způsobilo, že na nějakou tu informaci o legendárních Queen lze narazit na každém rohu. Jednu z těch zajímavějších nyní vypustil do světa kytarista Brian May.
5.10.2011 Pop-rocková formace Alient Ant Farm, která je známá především díky předělávce hitu Michaela Jacksona Smooth Criminal se po více než pětileté odmlce znovu vrací zpět.
1.5.2011 Ponechme stranou úvahy a spory, nakolik je vydání tohoto posmrtného alba opodstatněné a nakolik jsou to skladby, s vydáním kterých by Michael Jackson souhlasil. Byly o tom napsány již tisíce článků a závěr stejně nikdy nemůže být jednoznačný...
10.12.2010 Málokdy se stane, aby se daly uvozovky v nadpisu článku přesunout nad libovolné slovo a přesto by na daném místě dávaly smysl. Po smrti Michaela Jacksona těžko mluvit o novince, nevíme, nakolik by ji král popu považoval za svou. A jde opravdu o hvězdná jména hostů?
12.11.2010 První oficiální singl z nadcházejícího alba Michaela Jacksona MICHAEL vychází celosvětově v pondělí 15. listopadu 2010, a to minutu po půlnoci newyorského času. Skladba pojmenovaná "Hold My Hand" se ve stejnou chvíli objeví i na stránkách...

1-10 (48) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.