muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: MGMT

27.10.2014 Univerzitní pop, který si v mžiku dělá legraci sám ze sebe. Tak jako jeho autoři a představitelé. Andrew Vanwyngarden a Benjamin Goldwasser skutečně před sedmi lety způsobili malou revoluci.
5.8.2014 O The Flaming Lips je známo, že rádi spolupracují s různými kapelami a umělci, a také hrají skladby jiných, výjimkou nebude ani připravovaný tribut slavnému beatlesáckému albu Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club.
24.7.2014 Potřetí mezi industriální dominantou Ostravy, potřetí na místě, které se z ostudného chátrajícího komplexu i přes všudypřítomnou, jednolitou rez vybarvilo v podmanivé kulturní centrum, snad jediné opravdové ostravské místo s duší.
21.7.2014 Colours of Ostrava jsme si nenechali ujít ani letos. Přinášíme vám první část fotogalerie, ve které se podíváte na první dva dny festivalu. Nechybí ZAZ, MGMT, MØ nebo třeba Seasick Steve.
1.6.2014 MGMT dneska přejí všem dospělým, kteří jsou ještě pořád trochu dětmi, všechno nejlepší.
20.1.2014 Koncem minulého roku začal odhalovat postupně své headlinery největší polský festival Open'er. Prvním želízkem v ohni bylo americké bluesrockové duo The Black Keys, další velkou rybou Pearl, kteří loni vydali novou desku Lightning Bolt nebo psyhedelická parta MGMT.
18.12.2013 S nečekanou novinkou přicházejí z Ostravy, příští rok v létě zahraje vedle prvních ohlášených hudebníků jako jsou Robert Plant či písničkář John Grant i americké psychedelické duo MGMT.
7.11.2013 Alien Days byl první song, který jsme slyšeli z nové desky MGMT, ale teprve teď, když už je album dávno venku a duo k němu natočilo už dva videoklipy, přišla řada dát vizuální podobu i tomuto singlu. A je inspirovaná hollywoodským filmem více, než kdykoliv předtím.
23.9.2013 Nové album MGMT je venku a s ním také druhý videoklip této nevyzpytatelné dvojice. Netradiční lovestory, obrazy plné otazníků a symbolismu, futuristický příběh poukazující na následky drogové závislosti, to vše v krásných filmových záběrech.
29.8.2013 Poté, co MGMT vypustili první singl z jejich očekávané třetí desky pojmenované stejně jako skupina, tedy MGMT, v doprovodu videoklipu, který je s písní dost úzce spojen, předvedli skladbu Your Life Is A Lie také živě v show Davida Lettermana. A je to moc zábavná podívaná.

1-10 (35) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.