muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: MEZINÁRODNÍ HUDEBNÍ FESTIVAL STRUNY PODZIMU 2008

18.11.2008 Mezinárodní hudební festival Struny podzimu se s třináctým ročníkem rozloučí výletem do historie. Až na začátek 15. století zavede návštěvníky Rudolfina Jiří Pavlica a americký basista a loutnista Joel Frederiksen. Spolu se svými ansámbly vystoupí zítra večer v pražském Rudolfinu.
31.10.2008 Unikátní sardinská vokální polyfonie zazní na festivalu Struny podzimu v podáních jejích nejslavnějších propagátorů a reprezentantů Tenores di Bitti. Pro velký zájem vystoupí kvarteto pěvců, které má zásadní podíl na oživení a zachování tradice zpěvů Sardinie, hned dvakrát.
20.10.2008 Společný projekt Lenky Dusilové, pianistky Beaty Hlavenkové a experimentálního Clarinet Factory Eternal Seekers již několik týdnů putuje světem. Mimořádnému setkání šestice hudebníků z rozdílných hudebních světů však posluchači mohou být přítomni i naživo.
9.10.2008 Respektované izraelské písničkářce a skladatelce Chavě Alberstein patří další z koncertů festivalu Struny podzimu. Na koncert, který se uskuteční tuto sobotu v Rudolfinu, si přizvala také české hosty, mimo jiné Karla Holase a Radka Pobořila ze skupiny Čechomor.
29.9.2008 Včerejším vystoupením ruské sopranistky Iriny Lungu ve Stavovském divadle v Praze byl zahájen třináctý ročník festivalu Struny podzimu. Program rozvíjí již tradiční dramaturgickou osu tří řad inspirace–crossover–osobnosti a nově přidal projekt Spotlight.
25.5.2008 Tradičně ve znamení klasické hudby, staré hudby, jazzu, world music i crosseoveru se ponese program festivalu Struny podzimu, jehož letošní ročník bude na pražských scénách probíhat od 28. září do 19. listopadu.

1-6 (6)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.