muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: MEZI PLOTY

18.5.2012 I letos se brány psychiatrické léčebny v Bohnicích otevřou festivalu Mezi ploty. Na sobotu a neděli 26. a 27. května je připraven bohatý program, a to jak divadelní, tak hudební.
4.5.2011 Festival Mezi ploty letos slaví 20. výročí. Oproti předešlým rokům se pořadatelé rozhodli vypustit jeho dobřanskou a brněnskou část a jak sami říkají, veškeré úsilí věnují velkým oslavám v Praze. Ty vypuknou 28. a 29. května v areálu bohnické psychiatrické léčebny.
29.4.2010 Bohnická léčebna se již po devatenácté promění v kulturní mraveniště s nálepkou Mezi ploty. Oblíbený festival, který každoročně přináší to nejlepší z tuzemské hudební a divadelní scény...
7.5.2009 Benefiční festival Mezi ploty má před sebou svůj osmnáctý ročník a organizátoři při příležitosti „plnoletosti“ chystají pro letošek retrospektivu toho nejzajímavějšího, co se v jeho historii odehrálo. Akce v průběhu května zavítá opět do tří psychiatrických léčeben.
30.5.2007 Šestnáctý ročník festivalu Mezi Ploty přinesl do psychiatrické léčebny v Praze-Bohnicích spostu zvučných jmen. Za všechny jmenujme například Wohnout, Annu K., The Nihilists, Priessnitz, Southpaw, Bruna Ferrariho nebo Ewu Farnou.
23.5.2007 Tuto sobotu a neděli se v pražských Bohnicích uskuteční poslední část hudebně-divadelního festivalu Mezi Ploty. Představí se kapely jako Olympic, Wohnout, Gaia Mesiah, Priessnitz, Anna K. a mnoho dalších.
23.5.2007 Za vlažného sobotního odpoledne se prostory psychiatrické léčebny v Černovicíh rozezněly tóny multižánrového "sbližovacího" festivalu Mezi Ploty, jež se zde konl již několikátým rokem. Vystoupila Iva Bittová, Sestry Steinovy, Soil, Priessnitz...
29.4.2007 Benefiční festival Mezi Ploty se už po několik let snaží odstraňovat bariéry široké veřejnosti před tématy okolo psychiatrie a také v letošním roc návštěvníkům tří vybraných psychiatrických léčeben přinese bohatý program napříč kulturním spektrem od worshopůl a výtvarných dílen přes divadlo až po hudbu.
12.6.2006 Druhý den festivalu Mezi ploty byl ve znamení o něco zvučnějších jmen než den předchozí. Občas jsem si připadala jako tenisový míček, který létá...
12.6.2006 Pražská štace festivalu Mezi ploty proběhla o víkendu 27. a 28. května. Když se v poslední květnovou sobotu otevřely brány bohnické psychiatrické léčebny, měl už festival...

1-10 (10)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.