muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: MEW

27.4.2015 Někdo cestuje k moři, my cestujeme za deskami. A k moři taky. V pátém díle Bedekru dodržujeme tradici a opět vyrážíme na místa, kde jsme dosud nebyli. Těší se na vás Aid Kid, Built to Spill, Mew, Siskiyou, Suuns & Jerusalem in My Heart, Ufomammut a Villagers.
18.4.2015 Už 27. dubna přijde dánská kapela Mew s novým albem. Uvidíme, zda budou na jejich šesté studiové desce pojmenované + - převládat spíš plusy, nebo mínusy. Dosud zveřejněné singly, ať už Satellites nebo Water Slides, jsou někde na pomezí.
26.1.2015 Už to vypadalo, že se dánská čtveřice Mew ze svého období hibernace neprobere. Na to, že kapela najednou vyvíjí jistou aktivitu, a to dokonce tak značnou, že chystá nové album, lze právem reagovat s dávkou překvapení.
9.3.2012 Jeden z největších evropských festivalů, dánský Roskilde, již oznámil headlinery pro svůj 42. ročník, který se uskuteční od pátého do osmého července ve stejnojmenném městě nedaleko metropole Kodaně.
12.2.2012 Popová superskupina Apparatjik, kterou tvoří Magne Furuholmen z a-ha, Jonas Bjerre z Mew, Guy Berryman z Coldplay a producent Martin Terefe, vydala jako svůj nový singl skladbu s názvem Do It Myself.
16.9.2011 Tento týden má v Dánsku premiéru film Skyskraber, nezávislý snímek debutujícího režiséra Rune Schjøtta na pomezí komedie a dramatu. Samo o sobě by na tom nebylo nic zvláštního, kdyby ovšem hudbu neměl na starosti Jonas Bjerre, zpěvák kapely Mew.
3.4.2011 Superprojekt Apparatjik, skládající se z členů A-Ha, Coldplay a Mew, je poněkud netradiční uskupení s ještě více netradičním projevem - například vystupováním ne na obvyklém pódiu, ale uvnitř velké krychle.
31.8.2010 První část ohlédnutí za letošním OFF Festivalem jsme utnuli ve čase druhého, sobotního večera. Polské Katowice v tu dobu měly za sebou Tindersticks, The Fall, FM Belfast nebo Tunng a atmosféra byla příjemně rozjetá.
13.8.2010 Po fotkách z koncertu headlinera - The Flaming Lips, prinášame i druhú galériu z poľského festivalu Off. Tentoraz máte možnosť vidieť takmer stovku fotiek, napríklad s Dinosaur Jr., Tunng, Mew, Tindersticks alebo Lali Puna.
6.5.2010 I když se aktuální album dánských progresivních indie rockerů Mew nese ve výrazně pozitivnějším duchu než minulé ... And The Glass Handed Kites, jejich videoklipy mají stále nádech tajemna.

1-10 (26) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.