muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: METALLICA

13.7.2014 Na Výstavišti Holešovice v Praze se odehrál již druhý ročník Aerodrome Festivalu, a to hned dvakrát. Jeho červencová část vsadila na americký kolos Metallicu a grungeové legendy Alice In Chains. Program dále doplnili pánové z Children Of Bodom a Norové Kvelertak.
3.7.2014 Blíží se druhý letošní Aerodrome Festival, který přivítá 8. července na holešovickém Výstavišti krom jiných kapel také Metallicu. Kapela si na svém aktuálním turné připravila pro své fanoušky speciální show na přání, která bude zahrnovat celkem sedmnáct skladeb vzešlých z jejich hlasování.
27.1.2014 V neděli 26. ledna proběhlo každoroční předávání cen americké hudební akademie Grammy v Los Angeles. A jak dopadl jejich 56. ročník?
21.1.2014 Zatímco první ze dvou koncertů Aerodrome festivalu v Praze má program jasný už delší dobu, otazníky vznášející se nad slůvky Metallica & Special Guests se rozplynuly teprve dnes.
5.1.2014 Letos budeme mít šanci opět vidět v Praze naživo Metallicu. Sice novému albu, které chystá, nebude dáno zase tolik prostoru, ale tentokrát si budou moci její fanoušci sami vybrat, jaké skladby chtějí slyšet. Dost možná mezi nimi bude i Fade To Black.
4.12.2013 Aerodrome festival, který letos v létě přivezl do Prahy System of A Down, oznamuje pro další ročník neméně významné jméno tvrdší rockové scény. Jako headliner tohoto festivalu přijede 8. července do České republiky Metallica.
25.10.2013 Metaloví matadoři z Metallicy našli způsob, jak si zpestřit jejich dlouholetý a neutuchající koncertní život. V prosinci totiž odehrají koncert na místě, kam se mnoho lidí, natožpak hudebních kapel nedostane. Na Antarktidě.
22.7.2013 Šestileté čekání fanoušků metalových matadorů na novou desku je u konce. Metallica ohlásila konec tvůrčího mlčení a přislíbila, že na nástupci Death Magnetics začne intenzivně pracovat příští rok.
3.4.2013 Americký basák Jason Newsted, který se proslavil především jako dlouholetý člen Metallicy, se právem považuje za jednoho z nejbohatších basáků naší planety - samozřejmě daleko za Paulem McCartneym.

1-10 (72) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.