muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: MĚSTSKÁ KNIHOVNA V PRAZE

6.4.2010 Umí blues i swing, s nadhledem zvládá rock, pop i funky a nadto vyniká skvělou angličtinou. Americká rebelka Tonya Graves se v České republice zabydlela před patnácti lety a od té doby svým nezaměnitelným hlasem...
14.1.2010 Britský rockový písničkář Peter Hammill je živoucím důkazem toho, že dědictví progresivních kapel 70. let nemusí být tak jalové, jak by se apologetům nejnovějších trendů mohlo zdát. Své aktuální album Thin Air představí příští týden v Česku.
17.11.2009 Zpěvačka Lenka Dusilová vystoupí zítra večer na ojedinělém koncertě v Městské knihovně na Mariánském náměstí. Představí se zde v čele svého tria, které dále tvoří kytarista Peter Binder a perkusionista David Landštof.
14.10.2009 Ondřej Hejma, veřejnosti nyní známý jako porotce Superstar, se svojí kapelou Žlutý Pes vystoupí zítra, ve čtvrtek 15. října, v Městské knihovně na pražském Mariánském náměstí v rámci série Diví muži na zemi i mimoni.
12.4.2007 Jedinečná příležitost spatřit na jednom pódu tvůrce a interprety hudby k filmu Miloše Formana Goyovy přízraky se dnes večer naskytne návštěvníkům pražské Městské knihovny.
5.10.2006 Benefiční koncert pro Cestu domů konaný v rámci světového dne hospiců odehrají v sobotu od 19-ti hodin Bratři Ebenové ve Velkém sále Městské knihovny v Praze.

1-6 (6)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.