přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: MEINL

19.11. Německý producent činelů Meinl nelení a zásobuje nás novinkami. Silnou stránkou Meinlu vždy byla spolupráce s průkopníky moderních zvuků (Thomas Lang, Benny Greb, Sebastian Lanser a další) a důraz na vývoj nových, a někdy poměrně experimentálních, typů činelů stojí v centru zájmu firmy.
22.09. Bubenický festival ve Vysokém Mýtě je bezesporu nejdůležitější událostí české bubenické komunity.
30.08. Meinl perkuse představí vystoupení Tokhi a Groove Army na letošním hudebním Festiwallu v Praze.
27.08. Firma Meinl se nejen vyšvihla mezi přední světové výrobce činelů, ale také zdatně konkuruje déle existujícím výrobcům perkusí. Množství nástrojů v nabídce je úctyhodné a kvalita je zcela srovnatelná s ostatními zavedenými značkami.
07.06. Jednou z novinek na trhu perkusí je tahle vychytávka. Je to cajon. Firma Meinl má inovace nejrůznějšího charakteru velmi v oblibě. Cajon nemusí být krabice. Může to být třeba i nástroj poněkud zvláštního vzhledu, třeba s průřezem ve tvaru písmene X.
24.05. Ridy Mainl Byzance Big Apple jsou ručně vyráběné činely s širokou paletou zvuků určené pro muzikální hráče, kteří chtějí z nástroje dostat víc než jen stále stejně reagující crash nebo ride.
24.03. Tmavá povrchová úprava naznačuje tvrdé hudební styly, do kterých jsou činely řady Classic Custom Dark určeny. Nic pro jazzmany, ale do tvrdší moderní hudby padnou jako ulité.
20.9.2014 Firma Meinl přišla opět s další z variací nástroje djembe, tentokrát s podtitulem „africký styl“. Ano, podle způsobu ladění, tedy provazy, se to dá tak nazvat.
4.2.2014 Cajon si oblíbili bubeníci a hudebníci po celém světe. Byť v principu jednoduchý až geniální nástroj, je možné ho nalézt ve stovkách provedení arůzných zvuků, s různými vylepšeními, od různých firem.
22.1.2014 Dostal se mi do ruky nástroj od německé firmy Meinl,. Je to další variace na kubánský nástroj bongo. Tento je z průhledného plastu - pevného akrylu. Zvukem vyšší macho má rozměr 6,5”, hlubší hembra 7,5”.

1-10 (48) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.