přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: MEGADETH

28.8.2015 „Hele, jakej je Ellefson?“ Tak zněla jedna z nejčastěji pokládaných otázek po mém návratu z Warwick Bass Campu v německém Markneukirchenu. Také jsem se předtím sám sebe tázal, ale už přítomní američtí novináři mě ujišťovali, že se mám na setkání s ním těšit.
8.12.2013 Pořadatelé Aerodrome festivalu oznámili krátce poté, co zveřejnili informaci o pražském vystoupení Metallicy, že festival se uskuteční hned dvakrát. Na tom prvním, který se bude konat 17. června jako „předkrm“ zahrají Avenged Sevenfold, Rob Zombie a Megadeth.
28.8.2013 Od chvíle, kdy se u Megadeth po značně turbulentním období na přelomu století stabilizovaly existenční i hudební poměry, tíhnul Dave Mustaine spíše k dravé, ostře thrashové poloze svého písničkářství.
5.6.2012 Česká zastávka třetího ročníku evropské akce Metalfest se bude letos opět konat v Plzni v příjemném prostředí přírodního amfiteátru Lochotín.
30.5.2012 Psát o novém albu Megadeth mi připadá tak trochu jako nošení dříví do lesa. Celá deska Th1rt3en by se totiž dala odbýt konstatováním, že novinka je přesně taková, jako poslední tři zářezy v diskografii kapely.
30.4.2012 Pôvodne holanské vydavateľstvo Roadrunner Records po viac ako tridsiatich rokoch pravdepodobne končí. Deje sa tak po tom, čo jeho majiteľ Warner Music Group oznámil škrty v rozpočte labelu.
13.1.2012 Dnes, v pátek 13. ledna, oznámil organizátor hlavní hvězdu plzeňského festivalu. Bude jí americká thrashmetalová kapela Megadeth. Symbolické datum nebylo určitě zvoleno náhodou,
13.1.2012 Máme třináctého. Dokonce pátek třináctého. Třinácté album metalistů Megadeth se jmenovalo TH1RT3EN. A taky se na něm objevil singl Public Enemy No. 1. Vůbec to do sebe hezky zapadá, takže pokud dovolíte, nechť je dnešním Songem dne.
12.5.2011 Marty Friedman, kytarový mág a někdejší člen Megadeth, se příští týden představí českým a slovenským fanouškům. Nejprve vystoupí v úterý 17. května v pražském Rock Café a o den později ještě v bratislavském v klubu Randal.

1-10 (29) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.