muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: MEDVĚD 009

30.6.2011 Argentiská ska kapela Karamelo Santo, italští pop-punkeři Vanilla Sky a britsko-němečí electro-punkeři Transmitter vystoupí na jedenáctém ročníku Open Air Musicfestu Přeštěnice, který se uskuteční 8. a 9. července ve stejnojmenné obci na Milevsku.
23.5.2011 V sobotu 4. června v Úvalech u Prahy už podvacáté proběhne Ouvalskej bigbít. Festival pořádají členové kapely Divokej Bill, kteří si jako headlinery jubilejního ročníku pozvali své spřízněnce z Británie – folk-punkery The Levellers.
27.12.2010 Výběr ze stálic domácích festivalových programů si dá dostavení zítra večer v prostoru Abaton v pražské Libni, kde se uskuteční třetí ročník Vánočního festu.
19.8.2010 Poslední prázdninová sobota bude v Kolíně patřit čtrnáctému ročník festivalu Natruc. Tradiční dějiště na Kmochově ostrově letos kromě domácích kapel přivítá i dva hosty ze zahraničí: českými pódii ověřené punk-rockery Green Frog Feet z Německa a indie-rockové melancholiky Aim z Itálie.
2.2.2010 Kapela Divokej Bill zahájí v polovině března koncertní turné ke svému poslednímu albu Mlsná, které vyšlo na podzim. Fanoušky láká na speciální scénu, projekce a světelné efekty.
13.8.2009 Královéhradecký festival Rock for People v průběhu léta tradičně doplňuje několik menších hudebních akcí, z nichž v letošním kalendáři zbývají poslední dvě. Příští týden vypukne na Kmochově ostrově v Kolíně festival Natruc a o týden později se v lesním divadle v Řevnicích u Prahy uskuteční Řev Řevnice.
23.8.2008 Osmý Sázavafest se uskutečnil na přelomu měsíce v Kácově na Kutnohorsku. Ve fotogalerii z něj se objevuje Sean Kingston, The Young Gods, Transglobal Underground, Client a několik domácích kapel.
19.6.2008 Ve druhé části fotogalerie z letošního ročníku festivalu Votvírák se ohlédneme mimo jiné za koncerty kapel Kabát a Wohnout nebo zpěvaček Anety Langerové a Báry Zemanové.
5.6.2008 Také v letošním roce bude festival Rock for People během letní sezóny podpořen sérií menších festivalů. Prvním z nich bude Ouvalskej bigbít, který se uskuteční už tuto sobotu a Úvalech u Prahy.
31.12.2007 Domácí stálice Wohnout, která před nedávnem vydala DVD Ahoj dědo, aneb co tebe čeká, nás zatím nečeká, finští Waltari, hostující Lenka Dusilová a supportující Medvěd 009 – takový byl 11. prosince koncertní program v brněnském Semilassu.

1-10 (25) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.