muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: MCH BAND

7.5.2008 Tak tomuhle říkám opravdu luxusní vydavatelský počin! Šestialbový komplet s nejen informačně precizním bookletem shrnuje veškeré „předrevoluční“ – pochopitelně remasterované...
7.5.2008 Tvorba Mikoláše Chadimy – tedy ta, kterou prezentuje pod hlavičkou skupiny MCH Band – má už od poloviny 80. let (přesněji od programu/alba Gorleben) kontinuální charakter...
19.11.2007 Legenda české alternativy MCH band se v letošním roce dožívá 25 let své existence. Skupina kolem Mikoláše Chadimy se rozhodla čtvrtstoletí souboru náležitě oslavit: kromě speciálního koncertu, který se uskuteční 9. 12. v Divadle Archa, vydává MCH Band nové řadové CD a také box šesti CD s nahrávkami souboru z 80. let.
21.7.2007 Začátkem září, přesněji v termínu od 7. do 16.9., se uskuteční již devátý ročník akce S bigbítem k moři. Cílovým místem hudbychtivých rekreantů se tentokrát stane destinace Porto San Giorgio.
22.6.2007 Multižánrový svátek hudby, výtvarného umění, filmu a divadla, festival pro židovskou čtvrť v Boskovicích, je za dveřmi. Jeho patnáctý ročník se letos uskuteční ve dnech 19. až 22. července.
15.6.2007 Dva ze vztyčných letních festivalů na jižní Moravě, mikulovský Eurotrialog a Festival Boskovice, připravili i pro letošní rok bohatý program, nabízející spíše menšinové žánry hudebního spektra.
27.4.2006 Areál letního kina v Litoměricích má smůlu. Po povodni v roce 2002 musel být zrekonstruován a nedávná povodeň zničila čerstvě zrenovovaný areál znovu. Na pódiu, kde za normálních okolností stojí umělci, se nyní nachází 1,5 metru vody.
10.7.2002 Možná se na mne Mikoláš Chadima bude zlobit a předpokládám,že s tím určitě nebude souhlasit, leč nemohu od sebe odehnat čím dál tím intenzivnější pocit. Totiž, že se v tvorbě MCH Bandu začíná...

1-8 (8)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.