muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: MC TAFROB

9.4.2008 Brněnský Tafrob začínal už na konci devadesátých let ve skupině ZW Cirkus, ale na konci loňského roku mu vyšel sólový singl Nuda v Brně na nové značce Blind Deaf, která se v létě stala sublabelem...
14.8.2007 Šestý ročník největšího středoevropského festivalu zaměřeného na hip-hopovou kulturu se hlásí o slovo. Královéhradecké letiště bude letošním Hip Hop Kempem žít od 24. do 26. srpna, tedy již o příštím víkendu.
6.8.2007 Další kapely z line-upu, novinky týkající se letošního ročníku i informace o doprovodném programu – to vše zveřejnili organizátoři čtvrtého ročníku brněnského festivalu Semtex Culture, posledního z významných letních open-air akcí v tuzemsku.
15.6.2007 Brněnský festival Semtex Culture poodhalil první detaily týkající se jeho plánovaného čtvrtého ročníku, který proběhne 8. září v Mariánském údolí. Hlavními hvězdami festivalu budou Asian Dub Foundation a Ralph Myerz & The Jack Herren Band.

1-4 (4)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.