muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: MAX ROMEO

20.7.2010 Najväčším letným festivalom v „Československu“ aj po tomto lete ostáva trenčianska Pohoda. Nezmenilo na tom nič, dokonca ani obmedzenie kapacity na 30 tisíc ľudí, hoci ani tá nebola tak úplne naplnená, chýbalo predať niečo cez 50 lístkov.
9.7.2010 Z programu festivalu Rock for Church(ill), chystaného tradičně na poslední prázdninový víkend do Vroutku u Podbořan, odpadla ska legenda The Skatalites, která zrušila své evropské turné.
7.7.2010 Festival Bažant Pohoda 2010 štartuje už tento štvrtok 8. júla a preto je najvyšší čas vydať aj druhý diel našej rubriky Fest'namte se. Tým naväzujeme na minulotýždňové tipy na gitarové kapely, dnes zabočíme aj do elektroniky či reggae.
14.4.2010 Trenčianska Pohoda rozširuje rady svojich headlinerov. Do line-upu najväčšieho slovenského festivalu pribudli napríklad glam-popoví Scissor Sisters, elektronickí Autechre, indie-taneční Friendly Fires alebo Max Romeo.
1.4.2009 Festival Bažant Pohoda, jehož třináctý ročník se uskuteční od 16. do 18. července na letišti ve slovenském Trenčíně, po jménech jako Travis, Basement Jaxx, Klaxons, Emilíana Torrini, Does It Offend You, Yeah? nebo Orchestra Baobab opět posiluje svůj line-up.
25.2.2008 Již tuto středu se v pražském Lucerna Music Baru představí šedesátiletý jamajský veterán roots reggae Max Romeo. Čtyři dekády trvající kariéra mu doposud přinesla více než třicet desek a řadou klasických hitů.
31.12.2007 Ani v příštím roce nebudou příznivci karibské muziky ochuzeni o koncerty živoucích legend z ranku reggae a ska. Po letošních návštěvách jamajských hvězd, jako třeba Derrick Morgan, The Skatalines nebo Anthony B, se Česku tentokrát nevyhnou Max Romeo a Don Carlos.

1-7 (7)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.