muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: MASTERS OF ROCK

23.7.2014 V pokračování naší reportáže shrneme to nejdůležitější z druhé poloviny vizovického festivalu Masters of Rock, tj. ze soboty a neděle. V těchto dvou dnech hrála prim především velká jména jako Arch Enemy, Sebastian Bach, Helloween nebo Eluveitie.
20.7.2014 Právě uplynulý ročník festivalu Masters of Rock byl už dvanáctý v pořadí. To není zrovna málo, z „MoRu“ se v průběhu let stala zaběhnutá červencová tradice. Nechyběli jsme ani letos.
16.7.2014 Zhlédli jste první část fotogalerie z festivalu Masters of Rock? Pokud ano, podívejte se, jak festival ve Vizovicích probíhal ve své druhé polovině.
14.7.2014 Tradiční festival rockové a metalové hudby Masters of Rock jsme si nenechali ujít ani tento rok. Přinášíme vám první část fotografií z vizovického areálu.
7.7.2014 Rok se s rokem sešel a Vizovice se pomalu připravují na pravidelnou červencovou invazi fanoušků prahnoucích po metalové hudbě. Už podvanácté se v areálu místní proslulé palírny uskuteční největší domácí rockový festival Masters of Rock.
24.6.2014 Červencový open airový festival Masters of Rock zveřejnil časový rozvrh programu hlavního i malého pódia, kde vystoupí během čtyř dní celkem přes osmdesát kapel.
6.3.2014 Legendární americká progressive-metalová kapela Dream Theater potvrdila účinkování na dvanáctém ročníku vizovického festivalu Masters of Rock.
6.12.2013 S postupně přibývajícími kapelami na soupisce dostává dvanáctý ročník Masters of Rock konkrétnější obrysy. Pořadatelé tak jako v minulých letech vsadili zejména melodičtější odnože rocku a metalu.
26.11.2013 V pořadí 9. ročník metalového festivalu Zimní Masters of Rock se uskutečnil ve Zlíně ve Sportovní hale Euronics. Podívejte se na fotografie z těchto zimních metalových radovánek, které si užila plná hala příznivců tvrdé hudby.

1-10 (47) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.