muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: MASTERS OF ROCK CAFE

23.11.2013 Ve zlínském klubu Masters of Rock Cafe zazněly ve čtvrtek 21. listopadu nejen středověké písně v podání německých In Extremo. Kapele předskakovali tuzemští Forrest Jump a připravili ideální atmosféru pro vystoupení samotných folk metalových matadorů.
15.11.2013 Berlínská folk metalová kapela In Extremo, patřící mezi stálice svého žánru, míří do Zlína. Projekt, který propojuje středověkou hudbu společně s rockovou, tam již 21. listopadu představí aktuální desátou studiovou desku s názvem Kunstraub.
14.10.2013 Americko-brazilská metalová formace Sepultura vydá 25. října nové album The Mediator Between Head and Hands Must Be The Heart a následné turné zahrne i Českou republiku.
13.10.2013 Koncerty Doro Pesch jsou vždy plné energie a jinak tomu nebylo ani v pátek 11. října v klubu Masters of Rock Cafe Zlín. Samotné Doro předskakovali němečtí nulldB, kteří pro ni vytvořili skvělou atmosféru mezi fanoušky.
7.10.2013 Doro Pesch je velmi aktivní hudebnicí a moc času na odpočinek nemá. O tom nás přesvědčila i oznámením svého dalšího turné k desce Raise Your Fist, v rámci něhož vystoupí 11. října ve zlínském Masters of Rock Cafe.
24.3.2013 Finští Stratovarius přijeli do Zlína se svou novou deskou Nemesis a přivezli s sebou také také kapelu Amaranthe ze Švédska, která ve své hudbě spojuje metal s prvky pop music. Metalový večer zahájili američtí Seven Kingdoms.
14.3.2013 V oblíbených prostorách Masters of Rock Café se 22. března odehraje koncert power-metalových veteránů Stratovarius. Hvězdná finská kapela přijede představit novou studiovou desku Nemesis.
6.12.2011 Hatefest, to je jednodenní hudební festival plný kapel nejbrutálnějších stylů. Máte-li rádi ostré kytarové riffy a silný growling, Hatefest v čele s Kataklysm by vás mohl zaujmout.

1-8 (8)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.