muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: MASSIVE ATTACK

20.9.2013 Hudba deštů a bouřek, rodné město triphopu, Bristol a jeho první vyslanci: Massive Attack. Z poslední desky pro dnešek vybíráme svým potleskem strhující, videoklipem dorovnávající atmosféru Paradise Circus.
28.7.2012 Označit Michala Máku za člověka, který poznal český hudební průmysl ze všech jeho stránek a zakoutí, je asi ten nejvýstižnější způsob, jak ho charakterizovat. Začínal v 90. letech jako DJ na Radiu 1 a později na Radiu City, až postupně přešel na „druhou stranu barikády“...
2.5.2012 „Podle Petra Nováka z agentury Live Nation, byl koncert vyprodán pouze za...“ pro běžného čtenáře denního tisku jsou podobné věty častou příležitostí, jak se setkat s jménem PR a promotion manažera firmy Live Nation...
17.10.2011 Výsledek očekávané spolupráce dubstepového mága Buriala a legend triphopu Massive Attack je konečně venku. Dvanáctipalcový vinyl vychází v limitovaném počtu tisíce kusů a nabídne dvojici remixů skladeb bristolské formace.
24.7.2011 Damon Albarn neochvějně pokračuje v ohlašování dalších a dalších projektů. Aktuální práce na opeře Doctor Dee střídá plán na nahrávání nového alba v Demokratické republice Kongo. Albarn se po čase znovu vrací do Afriky a opět je na co se těšit.
30.5.2011 Filmový a hudební svět se prolínají více než kdy předtím a zpívající herci jsou běžným jevem. I hollywoodská kráska Scarlett Johansson už má v hudební branži něco za sebou, spolupráce s legendami trip hopu Massive Attack je však pro ni úplnou premiérou.
28.2.2011 V úterý 1. března ve 22:00 v pořadu Radio 1 On Stage odvysíláme exkluzivní záznam koncertu Massive Attack, který skupina odehrála loni v pražské Tesla Areně. Britská kapela na něm představila své aktuální album Heligoland.
27.10.2010 Duo Robert 3D Del Naja a Grant Marshall vydají v příštím roce nový materiál, ne však klasickou cestou studiových alb, ale více spontánní cestou EP. Zařadí se tak mezi stále větší počet umělců, které už nudí klasický postup vydání alba a následné koncertní šňůry.
1.9.2010 Psal se 8. červen 2001, kdy ve vídeňské Areně vypukl první ročník festivalu, který dostal název Frequency. Tehdejší komorní akce se s její nynější podobou dá asi jen těžko srovnávat. Jubilejní 10. ročník headlineovali Muse, Massive Attack a Die Toten Hosen.
14.7.2010 Výraz zajebiście Poláci použijí, když o něčem chtějí říct, že je to fakt hustý, skvělý, cool. Výraz zajebiście přesně vystihuje, jak bylo na letošním Open’eru. V první části se ohlédneme za koncerty pearl Jam, Yeasayer, Die Antwoord, Empire of the Sun, Mando Diao nebo Klaxons.

1-10 (58) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.