muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: MARTIN VAJGL

25.9.2017 Martin Vajgl je veřejnosti známý především jako bubeník kapel Vltava, Wanastowi Vjecy, Čechomor, nebo Olympic. Mnohým ale neunikly jeho sólové projekty, ve kterých se realizuje i jako skladatel.
1.1.2012 Svou horkou sólovou novinku prezentuje Martin Vajgl, jinak motor Čechomoru a Vltavy, jako experiment a pokračování projektu Drumwave. Zároveň se postaral i o obsluhu většiny nástrojů, tedy nejen bicích.
18.12.2009 V listopadu loňského roku se uskutečnilo turné projektu, který je možné označit jako průkopnický. Spojit bicí nástroje jako hlavní složku s hudbou, která zůstává ve formě srozumitelných a poslouchatelných skladeb – to je úkol opravdu novátorský.
29.10.2008 "Hráči na bicí mají vlastně tři úplně odlišné odbornosti - dělí se na hráče melodických bicích nástrojů, na perkusisty rozeznívající nejrůznější etnické nástroje rukama a do třetice na bubeníky - hrající klasickými paličkami.
3.10.2008 Bubeník Martin Vajgl připravil sólový projekt Drumwave, ve kterém si klade za cíl představit úlohu bicích nástrojů v nejrůznějších žánrových i výrazových proměnách. Spolu s Klaudiem Kryšpínem a Zdenkěm Zdeňkěm jej v první polovině listopadu představí na deseti koncertech.
9.6.2008 Bubeník a autor výukových publikací pro bicí Martin Vajgl je známý tím, že se pohybuje napříč hudebními žánry. Určitě se tedy dá očekávat, že i spektrum jeho oblíbených desek bude stylově poměrně široké...
23.2.2008 Dá se u nás dnes uživit hudbou? Vzhledem k tomu, že se hudba seriózně učí na několika odborných středních i vysokých školách, bylo by něco v nepořádku, kdyby ne...
20.9.2005 "Budeš psát téma měsíce, šest stránek, k tomu nějaké rozhovory a tak..." byl jsem osloven v redakci. "a o čem?" zněl vzápětí můj naivní dotaz. "bicí souprava, základní informace a vysvětlení termínů. Stačí nastínit, jednotlivá témata se budou řešit nebo již byla řešena dalšími články." aha.

1-8 (8)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.