muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: MARTA KUBIŠOVÁ

1.11.2012 Zpěvačka Marta Kubišová se dnes dožívá kulatého životního jubilea, sedmdesátin. Nezbývá než popřát vše nejlepší a... věnovat Song dne. Nechte zvony znít.
15.8.2012 Podhradí Okoře v sobotu ožije dalším ročníkem stejnojmenného festivalu. Program sází jako obvykle na provařená jména z tuzemské popové scény.
26.6.2012 Národní finále tradiční písničkářské soutěže Porta bude probíhat o tomto víkendu v lesním divadle v Řevnicích u Prahy. Třídenní program, který odstartuje v pátek, přivítá vedle soutěžících také několik hostů z řad známých hudebníků.
13.6.2012 Letní amfiteátr Kyselka v Bílině přivítá v pátek a sobotu převážně metalový festival Bořeň Mysteria Open Air. Headlinery budou brazilští thrash-metalisté Sepultura a američtí hardcore/metalisté Pro-Pain.
28.5.2012 Že hlavními headlinery festivalu Trutnov Open Air budou američtí Korn, to už se ví delší dobu. S blížícím se létem však pořadatelé postupně odkrývají další kapely, které do Krkonoš mezi 16. a 19. srpnem zavítají.
19.12.2011 Zdlouhavých komentářů snad není zapotřebí. Včera zemřel Václav Havel - disident, odpůrce komunistického režimu, dramatik a v neposlední řadě náš prezident. Byl symbolem Sametové revoluce, podobně jako v hudbě Modlitba pro Martu Marty Kubišové. Na jeho počest.
7.9.2010 Zatím nejobsáhlejší kompilace Marty Kubišové obsahuje dva disky s nahrávkami z let 1963-1970 a jeden disk s písničkami po roce 1989. Pokud jde o první tvůrčí etapu, ta patří k absolutním vrcholům českého popu: neobyčejně nadaná zpěvačka...
1.8.2010 Desáté jubileum letos oslaví festival Sázavafest, který proběhne od 5. do 7. srpna v Kácově. Mezi hlavní tahouny se zařadí finští rockoví kabaretiéři Leningrad Cowboys, američtí nu-metalisté Papa Roach, balkánská dechovka Boban i Marko Markovic Orkestar ze Srbska, ale taky náš rodák Ivan Král.
27.7.2010 Druhá polovina word music festivalu Colours of Ostrava se nesla v poněkud deštivějším duchu než první dva dny, ale ani to nezabránilo The Cranberries, Regině Spektor ani ďáblu Iggy Popovi v hraní.
4.4.2010 Desátý ročník Sázavafestu, který se uskuteční od 5. do 7. srpna v Kácově, zatím ještě tají své headlinery, ale odkrývá alespoň sérii prvních potvrzených kapel včetně několika zahraničních.

1-10 (18) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.