muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: MARTA JANDOVÁ

20.7.2014 Právě uplynulý ročník festivalu Masters of Rock byl už dvanáctý v pořadí. To není zrovna málo, z „MoRu“ se v průběhu let stala zaběhnutá červencová tradice. Nechyběli jsme ani letos.
29.10.2012 Němečtí Die Happy v čele s Martou Jandovou vyrážejí na dosud největší turné po České republice. Mají totiž na kontě už tisíc odehraných koncertů a turné s devíti zastávkami toho bude oslavou. Zároveň taky startem nové koncertní tisícovky...
26.10.2012 Pražská pop-punková kapela Clou vydává čtyři roky po předchozí desce For Tonight novinku. Deska, která se na pulty obchodů dostává tento týden, se jmenuje Old Dogs New Tricks.
11.9.2012 Domnívám se, že Marta Jandová je jeden z těch interpretů, které nemusíme dlouze představovat. Po účinkování v porotě Superstar je všeobecně známou osobnosti, škoda jen, že se média nevěnují víc skupině Die Happy, kde je Marta frontmankou.
23.4.2012 Sedmadvacátého dubna se uskuteční pátý ročník festivalu Čarodějáles, jenž bude probíhat na brněnské Riviéře.Kapely budou souběžně hrát na třech stagích - Starobrno Stage bude zaměřena především na mladší ročníky...
2.10.2011 Zvlášť od dob porotcování zpěvačky Marty Jandové v soutěži Česko Slovenská SuperStar se k nám její kapela Die Happy vrací docela často, ať už na festivaly nebo samostatné koncerty. Na celé turné po Česku se však kapela vrací po čtyřech letech.
28.11.2009 Takřka v tu samou chvíli dnes byly vyhlášeny výsledky ankety Slavík v Česku i na Slovensku. Zdaleka to ale nebyl jediný shodný znak. Snad nejpodstatnějšími jsou vítězové a ti zůstávají v obou případech oproti předchozím ročníkům beze změn.
3.6.2009 „Federální“ soutěž Česko Slovenská SuperStar, kterou na podzim v návaznosti na Česko hledá Superstar a Slovensko hľadá Superstar uvedou televize Nova a Markíza, vyhlašuje castingy na soutěžící.
27.3.2006 Die Happy, německá čtveřice v čele s českou zpěvačkou Martou Jandovou, u nás vystupují jen zřídka. Proto jistě bude velkou událostí, když kapela vystoupí koncem července na festivalu Benátská noc na Malé skále.
24.1.2006 Zpěvačka Marta Jandová známá ze skupiny Die Happy vystoupí na festivalu Masters of Rock jako vokalistka finského kvarteta Apocalyptica.

1-10 (13) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.