muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: MARKÉTA KONVIČKOVÁ

17.11.2011 Ve Velkém sále Lucerny byly již podeváté rozdány Hudební ceny televize Óčko. Letošnímu ročníku kraloval zpěvák Vojta Dyk, který získal ocenění za zpěváka roku a spolu se svou skupinou Nightwork proměnil další dvě nominace.
10.11.2011 Už příští středu 16. listopadu se na ceremoniálu v pražské Lucerně vyhlásí vítězové devátého ročníku hudebních cen televize Óčko. Do osmi kategorií bylo vybráno celkem dvaatřicet nominovaných, pro které měli možnost v uplynulých dnech hlasovat samotní fanoušci.
15.8.2010 Nebylo by nic jednoduššího, než první album účastnice soutěže Česko Slovenská SuperStar popravit. Ovšem objektivně řečeno, v rámci žánru a vytýčených mantinelů nabídla Konvičková pod vedením Leška Wronky a Petra Šišky slušnou desku...
3.11.2009 Druhé finálové kolo soutěže Česko Slovenská SuperStar se stalo osudné pro Paulínu Ištvancovou z Dolní Krupé, která zazpívala Where Do I Begin z repertoáru Shirley Bassey, a Markétu Konvičkovou z Třince, která zazpívala skladbu Valerie od Amy Winehouse.

1-4 (4)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.