muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: MARIÁN VARGA

15.7.2018 Československá hudební scéna přišla o další významnou hudební osobnost. Dne 9. srpna...
2.5.2015 Valašský špalíček letos, zdá se, nebude příliš experimentovat, naopak se vrací ke kořenům. Na třiatřicátém ročníku tohoto městského festivalu vystoupí David Evans, propagátor mississippského blues. Přijedou také The Pretty Things.
25.9.2012 Na pomerne nudnej a stabilnej slovenskej scéne sa len málokedy stáva, že prinesie nejaký vskutku výnimočný koncert domácich stálic. Festivalu Konvergencie sa to podarilo, pod ich hlavičkou totiž Marián Varga s Pavlom Hammelom odohrali v premiére album Zelená pošta.
24.9.2012 V rámci záverečného koncertu festivalu Konvergencie zahrali po štyridsiatich rokoch Marián Varga s Pavlom Hammelom svoj legendárny album Zelená pošta. v bratislavskej Design Factory ich sprevádzalo Vargovo Collegium Musicum.
9.9.2012 Medzinárodný festival komornej hudby Konvergencie violončelistu Jozefa Luptáka odkazuje symbolicky svojím názvom i dramaturgickým konceptom na rovnomenný album legendárneho súboru Collegium musicum.
26.7.2012 Album Zelená pošta, ktorý nahrali v roku 1972 spoločne Marián Varga, Pavol Hammel a Radim Hladík ožije po 40 rokoch na bratislavskom festivale Konvergencie a samostatnom koncerte v pražskom Divadle Archa.
27.12.2011 Festival Pohoda a Ladislav Snopko zorganizovali na bratislavskom Námestí SNP koncert na počesť nedávno zosnulého Václava Havla. Zahrali aj Marián Varga, Plastic People of The Universe, Bez ladu a skladu...
22.12.2011 Festival Pohoda zorganizuje 27. decembra v Bratislave koncert nazvaný Drahý Václav, venovaný pamiatke zosnulého Václava Havla. Zahrajú na ňom aj Plastic People of the Universe, Marián Varga, Bez ladu a skladu a ďalší...
31.10.2011 Slovenské Collegium musicum je pro mnohé přímo definicí instrumentálního rocku sedmdesátých let. Od té doby se ale sestava schází spíše sporadicky. Není tedy divu, že nedávný comeback vyvolal mezi příznivci značný ohlas.
21.11.2010 Koncert pre všímavých je nielen oslavou 17. novembra, ale aj vlastne menšou zimnou verziou festivalu Pohoda. S tou výnimkou, že sa nehrá vonku a cez víkend za pekného počasia, ale v bratislavskom PKO a že program tvoria iba slovenskí a českí interpreti.

1-10 (33) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 
 
přečtěte si
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.