muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: MANIC STREET PREACHERS

20.4.2009 Kytarista a klávesista Martin Noble z britské kapely British Sea Power pracuje na sérii remixů nových písní svých krajanů Manic Street Preachers, jejichž originální verze se objeví na desce Journal for Plague Lovers.
31.3.2009 Velští kytaroví levičáci Manic Street Preachers plánují na 18. května vydání své deváté studiové desky, která dostala název Journal for Plague Lovers a jejíž produkci si vzal pod patronát věhlasný Steve Albini.
25.11.2008 O záhadném zmizení kytaristy Manic Street Preachers Richey Edwardse toho bylo napsáno až až. Pohřešován byl od února roku 1995, kdy mu bylo sedmadvacet let, ovšem stále bezvýsledně.
29.8.2008 Druhý a tretí deň rakúskeho festivalu Frequency už síce neponúkol toľko hudobných lahôdok, ale i napriek tomu zahrali interpreti ako Manic Street Preachers, Justice, The Killers, The Hives alebo Tricky.
29.7.2008 R.E.M., The Killers, The Dresden Dolls, Travis, Babyshambles, Digitalism, Justice alebo José González. To je len zlomok interpretov vystupujúcich na Frequency, jednom z najväčších rakúskych festivalov.
27.6.2008 Už tak pestrý program rakouského Frequency festivalu pořadatelé doplňují dalšími esy v čele s britskými Manic Street Preachers. Ti na závodišti Salzburgring měli vystoupit už v loňském roce; svůj koncert ale tehdy na poslední chvíli zrušili.
19.9.2007 Britský hudební magazín Q 4 Music zveřejnil nominace na svá letošní hudební ocenění. Největší šance na zisk některého z nich mají skupiny Arctic Monkeys, Kaiser Chiefs, Muse a The Killers, které jsou nominovány shodně ve třech kategoriích.
23.8.2007 V treťom pokračovaní Videotipov uvidíte Nine Inch Nails, Manic Street Preachers, The Good, The Bad & The Queen, The Nightwatchman, Longital alebo GoodBooks.
24.7.2007 Počáteční nadšení střídají rozpaky. První tři skladby se sypou do uší jedna báseň a duet s Ninou Persson Your Love Alone is Not Enough je nesporný vrchol alba. A dál? Bylo by nefér napsat, že dál už nic, jsou to...
4.6.2007 Jihoněmecký Southside a severoněmecký Hurricane – to je dvojice bratrských festivalů, jež se ve své zemi vedle akcí Rock am Ring a Rock im Park řadí mezi jedny z největších. Dostavení v Neuhausenu a Scheesselu si letos návštěvníci dají od 22. do 24. června.

31-40 (59) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.