muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: MANDRAGE

26.4.2013 Festival Valašský Špalíček tento rok prekvapuje bohatou dramaturgiou, ktorá okrem overených českých mien siaha aj po zahraničnej nezávislej scéne. Headlinermi 31. ročníka festivalu vo Valašskom Meziříčí tak budú British Sea Power.
9.10.2012 Společné podzimní turné si na nadcházející týdny naplánovaly kapely Mandrage a A Banquet. Českými a moravskými kluby budou brázdit do poloviny prosince, přičemž zavítají do více jak deseti měst.
30.9.2012 Po skvělém ohlasu vyprodaného jarního turné, přicházejí plzeňští Mandrage s podzimním pokračováním úspěšné Moje krevní skupina Tour Part II. V upravené show zazní i písně Šrouby a matice, Františkovy Lázně, Mechanik z desky Moje krevní skupina...
18.9.2012 Evropská MTV představila nominace na své výroční hudební ceny, které budou předány 11. listopadu v německém Frankfurtu. Žádné velké překvapení se nekoná, v sedmi kategoriích má šanci stálice stanice - zpěvačka Rihanna.
12.9.2012 Zahájení nového akademického roku je zároveň i příležitostí k rozloučení se s festivalovou sezónou. Také letos se proto na přelomu září a října uskuteční festivalová série T-music Back to School. Na pódiích v šesti univerzitních městech se vystřídá vždy pět kapel.
15.8.2012 Podhradí Okoře v sobotu ožije dalším ročníkem stejnojmenného festivalu. Program sází jako obvykle na provařená jména z tuzemské popové scény.
14.7.2012 Ani letos nechybí na festivalové mapě série Hrady CZ, která stejně jako v loňském roce zasáhne osm letních víkendů a osm historických hradů. Už o tomto víkendu celý projekt startuje na Točníku.
25.5.2012 Okoř se šťávou, tak zní název festivalu, jehož čtrnáctý ročník proběhne 2. června v podhradí stejnojmenné zříceniny hradu nedaleko Prahy.
26.4.2012 Letošní ročník VUT majálesu Brno proběhne třetího května v v areálu kolejí Pod Palackého vrchem. Festival bude mít 2 stage - na té zvané Starobrno zahrají Rybičky 48, držitelé ceny Anděl za kapelu roku Mandrage nebo španělští ska-punkeři The Locos.

1-10 (41) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.