muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: MALOSTRANSKÁ BESEDA

29.4.2013 Nový areál, nové scény, program po desiatej večer i niekoľko prvých mien. To všetko prezradil festival United Islands pred svojim jubilejným desiatym ročníkom, ktorý sa v Prahe uskutoční 21. a 22. júna.
17.10.2012 Ondřej Galuška, člen skupiny Eggnoise a spoluautor soundtracku k filmu Svatá Čtveřice Jana Hřebejka, představuje svůj sólový projekt O.G. and the Odd Gifts a vydává eponymní album.
11.9.2012 Praha, Ostrava a Hradec Králové se mohou začátkem listopadu těšit na dvojkoncerty skupiny Čechomor a americké písničkářky Suzanne Vega. Pokračuje tak jejich vzájemná spolupráce, která prozatím vyvrcholila společnou písní Rain is Falling.
22.8.2012 A Forrest Affair, právě tak zní název nového alba, které v nové sestavě natočila kapela Please the Trees. Jedna z nejvýraznějších ryb ve vodách domácího alternativního rocku jej vydá 10. října pod labelem Starcastic.
25.10.2011 Písničkářka a klávesistka Markéta Irglová se krátce po vydání sólového alba Anar vrací do Česka. V rámci svého evropského turné zavítá v sobotu do pražské Malostranské besedy.
17.6.2011 Duke Special, excentrický severoirský kabaretiér, který se u nás představil loni v roli předskokana irských The Frames, zahájí turné po ČR již v úterý 21. června v pražské Malostranské besedě.
27.10.2010 Baby Dee je v podstate taký undergroundový Antony Hegarty. Muž, ktorý je niekedy ženou a svojím jedinečným hlasom dojíma poslucháčov. Baby má však bližšie ku kabaretu či pouličnému preformerstvu a jej prejav je živelnejší.
28.7.2010 Pamatujete si jarní koncert Botaniky v malostranském A Studiu Rubín? Nebyl to koncert, byl to fantastickej večírek až do rána s živou muzikou v parádním baru se skvělou atmosférou. Kapele to prostředí skvěle sedlo a jediná sklenička nezůstala suchá...

1-10 (12) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.