muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: MALE BONDING

10.8.2011 Polský OFF Festival se po loňském přesunu zabydlel v katowické Dolině Trzech Stawów, kde tradičně o prvním srpnovém víkendu představil průřez současnou světovou i místní alternativou a přidal celou řadu legend nezávislé scény.
10.6.2011 Britská trojčlenná skupina Male Bonding, ktorá sa minulý rok úspešne uviedla na nezávislej hudobnej scéne svojim debutom Nothing Hurts, vydá na konci augusta jeho nasledovníka.
31.5.2011 Primavera Sound. Festival, ktorý prináša aktuálne hudobné trendy, kultové kapely ovplyvňujúce podobu hudby viac ako 30 rokov, i najčerstvejších, vizionárov na prahu kariéry, počas niekoľkých dní ponúka všetko, po čom alternatívne ucho túži.
22.3.2011 S dalšími jmény se vytasili pořadatelé OFF Festivalu, který se bude konat o prvním srpnovém víkendu nedaleko našich hranic – v polských Katowicích. Figuruje mezi nimi jak jeden headliner, tak i jeden český zástupce.
30.12.2010 Pokud jste zvědavi, jak uplynulý rok bilancuje okruh našich autorů, začtěte se do naší tradiční výroční ankety. Tu jsme tentokrát rozdělili na čtyři části. Tématem první z nich jsou hudební nováčci, projekty, kterým se podařilo prorazit, a debutové desky.
16.11.2010 Koncerty Crystal Castles sú známe „divočinou“ v publiku, crowdsurfingom speváčky Alice Glass či jej výstrelkami a bitkami s fanúšikmi. V nedeľu 14. novembra sa prišlo toto kanadské duo predstaviť aj do Prahy.
21.10.2010 Male Bonding platí za jeden z objevů labelu Sub Pop za poslední rok. Jako „čerství a svěží“ se představili na festivalu Creepy Teepee. A jejich návrat je avizován na listopad, kdy se předvedou coby předskokané Crystal Castles. Předtím se ale můžete podívat na nový klip.
28.8.2010 O britskej kapele Male Bonding sme tento rok už písali viac krát. Len pred čosi vyše mesiacom vystúpili na festivale Creepy Teepee v Kutnej Hore a pri tej príležitosti sme im venovali aj jedno vydanie Seznamte se.
24.8.2010 Britská kytarová parta Male Bonding poprvé vystoupila na veřejnosti na klubové noci nazvané Rage. Přesně v duchu toho názvu zůstal parket po jejich koncertu promáčený pivem, pokrytý úlomky jednorázových foťáků a ve vzduchu byly ještě cítit vibrace
25.7.2010 Letných festivalov v našich končinách pribúda každým rokom ako húb po daždi. Niektoré vydržia fungovať pár rokov, niektoré po dvoch, troch ročníkoch skončia. Ich najväčším problémom je asi to, že sa v podstate od tých druhých výrazne neodlišujú.

1-10 (16) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.