muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: MADNESS

18.9.2012 Britští Madness už více jak třicet let balancují mezi ska a popem, stále jsou ale plni elánu a chuti do práce. Už 29. října jim vyjde jubilejní desáté album s lehce komickým názvem Oui Oui Si Si Ja Ja Da Da.
17.7.2011 Druhá část fotoreportu z festivalu Bažant Pohoda se věnuje headlinerům druhého dne - Santigold, Pulp, Junip, Imogen Heap, Madness - a začátku dne třetího.
14.7.2011 Pätnásty ročník najväčšieho slovenského festivalu Bažant Pohoda sa uskutočnil rovnako ako po minulé roky na trenčianskom letisku. Jubilejnú pätnástku sa rozhodli organizátori osláviť pre festival tým najtradičnejším spôsobom.
30.6.2011 Jubilejný pätnásty ročník slovenského festivalu Bažant Pohoda hlási týždeň pred svojim začiatkom vypredané. Festival, ktorý sa uskutoční od 7. do 9. júla na trenčianskom letisku, opäť ponúkne tradične bohatý program naprieč rôznymi žánrami.
29.3.2011 Přesně za sto dní vypukne v areálu trenčínského letiště festival Bažant Pohoda. Možná, že si pořadatelé toto kulaté číslo vzali jako pádný důvod k ohlášení dosud nejvýraznějších jmen letošního patnáctého ročníku.
29.3.2011 Presne 100 dní do začiatku festivalu Bažant Pohoda 2011 môžu organizátori s radosťou oznámiť ďalšie tri legendárne mená – britské skupiny Pulp a Madness a domácich sympaťákov Le Payaco.
25.12.2010 Vánoční mánie s rozdáváním downloadů se nevyhnula ani britským ska-popovým stálicím Madness. Několik živých nahrávek uvolnili ke stažení už v průběhu podzimu. Tentokrát jde ovšem o celou koncertní kompilaci, na níž nechybí ani největší hity.
4.12.2010 Britské ska-popové stálice Madness (minimálně Our House od nich určitě budete znát) v posledních dnech a týdnech vypustily dvě dvojice koncertních nahrávek, které fanouškům nabídly k volnému stažení.
27.10.2010 Ať chceme či nikoliv, sezóna udělování hudebních cen se začíná naplno rozjíždět. Dalším v řadě se stal sledovaný britský hudební časopis Q, který tituly rozdával v pondělí.
8.1.2010 Po zlomech a hudebních objevech uplynulého roku se v naší výroční rekapitulaci dostáváme k tématu, které by se dalo z mnoha důvodů označit za nejdůležitější. Inu, která alba roku 2009 naše redaktory zaujala?

1-10 (13) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.